Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Ростислав Кісіль: «Meest — 30 років разом із українською громадою»

Автор:

|

Квітень 18, 2019

|

Рубрика:

Ростислав Кісіль: «Meest — 30 років разом із українською громадою»

Ростислав Кісіль

Група компаній Meest — успішна та найвідоміша у світі міжнародна корпорація з міцним українським корінням. Вона постійно розвивається, динамічно змінюється і зростає, відповідаючи на виклики сучасності та задовольняючи зростаючий попит на різноманітні логістичні й інші послуги. Ростислав Кісіль, засновник і президент Meest Group, поділився секретами успіху цього проекту, а також окреслив пріоритетні напрямки його розвитку в найближчій перспективі.
— Що дозволило вам створити відомий у всьому світі бренд Meest Group, який сьогодні став візитівкою українського бізнесу, як, наприклад, Coca-Cola — американського?
— Цього року Meest Group виповнюється 30 років. Це солідний вік для компанії, який засвідчує високу якість наших послуг і, що для мене основне, — довіру до роботи нашої команди з боку клієнтів. Оглядаючись на роки, що минули, я чудово розумію, що Meest Group — це унікальний випадок, коли нам вдалося створити компанію, яка не лише чітко й надійно виконує свою бізнесову функцію, але й стала символом єднання та надії для мільйонів людей, передусім українців, котрі проживають в діаспорі у всьому світі, уособленням їхньої любові до своєї Батьківщини, надійного й постійного зв’язку з нею. Ми не просто доправляємо посилки, вантажі, переказуємо гроші або ж виконуємо інші послуги. В кожній цій операції є частка нашої любові та любові наших клієнтів до України, до своїх рідних та близьких, співвітчизників, що через різні причини опинились в різних куточках світу. І це додає особливого значення та глибинного символізму нашій роботі, який неможливо обрахувати та визначити грошовому еквіваленті. Тому дозвольте щиро подякувати всім українцям, усій нашій діаспорі, що допомогли нам створити нашу компанію 30 років тому. Ми це зробили разом і справедливо пишаємося результатом наших зусиль.
Починали ми працювати з українською діаспорою в Канаді, потім додалася українська громада зі США. Тепер Meest Group працює у 200 із 252 країн світу. Наші логістичні мости тепер єднають не лише українців. Своїм досвідом і найкращими досягненнями ми ділимося зі всіма іншими народами світу завдяки впровадженню нових технологій і нових практик, які у своїй суті носять ґлобальний характер.
— Які сучасні міжнародні проекти реалізує Meest Group?
— Meest Group має амбітну мету — стати лідером на міжнародному ринку електронної комерції, насамперед інтернет-шопінґу. Задля цього ми зібрали авторитетну, серйозну команду фахівців із усього світу. Головний офіс проекту розташований в Україні, у Львові. MyMeest — основний продукт, який ця команда просуває у всьому світі. Це інтернет-платформа, яка дозволяє робити закупи в інтернет-крамницях різних країн. Платформа MyMeest запрацює повноцінно з липня, поки що тестуються всі логістичні ланцюжки, розширюється база партнерських пропозицій. До слова, в інтернет-магазинах Європи можна придбати товари, яких немає, наприклад, у Канаді, за помірними цінами. Це зручно робити за допомогою MyMeest, адже клієнт отримує не лише вигідну ціну, але й весь комплекс послуг, пов’язаних з обслуговуванням та доставкою товару. Наприклад, якщо зроблено кілька замовлень на одну адресу, працівники MyMeest їх згрупують, вилучать зайве упакування, що дозволить клієнтам не переплатити зайві гроші за достачання «повітря».
Унікальною послугою, яку в міжнародному форматі, тобто практично у всіх країнах світу, надає лише наша компанія, є проект door-to-door (від дверей до дверей). Цей проект для мене є важливим, адже в епоху, коли відбувається масова уніфікація, ми продовжуємо сповідувати індивідуальний підхід до роботи з клієнтами, намагаємося врахувати їхні настрої, потреби, особливості. І саме тим вирізняємося на тлі інших компаній.
Третій важливий напрям — Meest Group розширює мережу офісів із обслуговування клієнтів, зокрема, в Канаді, змінюючи підходи до їхньої роботи відповідно до сучасних вимог. Формати є різноманітні, в т. ч. цілодобові. Наші послуги стають все більш автоматизованими, наприклад, клієнти можуть скористатися поштоматами. Але притому не забуваємо про безпеку, комфорт та індивідуальний підхід до клієнтів. Так, упроваджуємо послугу екологічно безпечної доставки товарів, розширюємо використання інтернет-сервісів. Якщо ж клієнт не наважується використати їх, допомагаємо йому в індивідуальному порядку безпосередньо в наших офісах.
— Великі міжнародні проекти потребують великих ресурсів?
— Meest Group зараз наполегливо готується до виходу на IPO-біржі. У найближчі два роки плануємо вийти на Лондонську або на Торонтську біржу. Це не лише дозволить нам акумулювати кошти, потрібні для реалізації міжнародних проектів, але й засвідчить найвищий рівень довіри до нашої компанії з боку клієнтів та майбутніх акціонерів, стане своєрідним ґарантом прозорості та професіоналізму роботи її команди, а також дозволить нам вийти на ринки нових країн.
— Чи вплинуть можливі політичні зміни в Україні на роботу Meest Group?
— Курс на демократичні зміни та на тісну інтеґрацію з Європейським Союзом ЄС і НАТО закріплено в Конституції України. Ось це важливо, адже ґарантує стабільність і незворотність демократичних та економічних реформ, які відбуваються зараз у цій державі, незалежно від прізвищ політичних лідерів. Дозвольте віддати належне Президентові Порошенку, котрого глибоко шаную, передусім за зроблене ним у міжнародній політиці. Йому вперше вдалось об’єднати навколо України практично весь світ. Ця міжнародна підтримка допомогла нам, українцям, зберегти державу. Беззаперечними також є заслуги Петра Порошенка у справі оборони держави. Україна тепер має потужні, боєздатні Збройні сили, другі за силою у Європі після турецьких. І маємо новітню зброю, якою можна захистити країну. За останні п’ять років Україна піднялася з колін, її економіка демонструє поки ще невелике, але невпинне зростання, також позитивна динаміка намітилася в зростанні соціальних показників. Ми, українці, незалежно від того, де живемо й працюємо, не маємо права це зруйнувати.
Розмовляв Юрій Кусь, радіо «Міст»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply