Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Рауль Ріанчо: «Ребров зміг би повернути золоті медалі до Києва»

Автор:

|

Травень 13, 2020

|

Рубрика:

Рауль Ріанчо: «Ребров зміг би повернути золоті медалі до Києва»
Рауль Ріанчо

Іспанcький тренер Рауль Ріанчо двічі вигравав чемпіонат України з футболу у прем’єр-лізі — 2015-го та 2016 року. Був помічником Сергія Реброва. Згодом працював асистентом у збірній України та московському «Спартаку». Тепер — безробітний, живе в Іспанії та чекає запрошень.
— Стежите за київським «Динамо»?
— Безперечно. Причому достатньо пильно.
— Команда з сезону 2015/2016 не може стати чемпіоном. Чому?
— Не можна сказати, що проблема лише у футболістах або тренерах. Тут є комплекс проблем адміністративно-організаційного характеру. Потрібно глобальніше дивитися на розвиток клубу. «Динамо» має випрацювати власну філософію, що дозволить йому рухатися вперед. Кадри важливі, але загалом має бути ідея. Завдяки роботі іспанських фахівців у період 2014-2017 рр. у системі «Динамо» виросло гарне покоління футболістів. Вони зможуть повести клуб уперед і стати гравцями збірної України.
— Чи правда, що ви хотіли бачити в «Динамо» Руслана Малиновського?
— Так. Після одного з матчів проти «Зорі», за яку він тоді грав, я підійшов до Руслана та запитав, чи не хоче він грати за «Динамо». Він сказав, що не проти. Я це передав Сергієві Реброву та Ігореві Суркісу, власникові клубу. Мені імпонувала гра Малиновського. І не здивований, що він розкрився у Бельгії, зараз грає в Лізі чемпіонів за італійську «Аталанту» і став важливим гравцем для збірної України.
— Роман Яремчук зараз — «зірка» бельгійського чемпіонату. Чому він не зміг розкритися в «Динамо»?
— Я з ним не зустрічався. Яремчук працював у молодіжній команді разом із Вісенте Гомесом. Мені подобався цей футболіст. За стилем гри нагадував Артема Мілевського. Був здивований, що «Динамо» Романа відпустило.
— Хто з українських гравців зміг би бути успішним в Іспанії?
— Микита Бурда, Володимир Шепелєв, Віктор Циганков могли б показати себе в багатьох європейських чемпіонатах. Зокрема, іспанському. Але їм ще треба працювати над собою. Хороші шанси мав би Тарас Степаненко, попри його вік, бо у серпні йому виповниться 31.
— Який потенціал у Віктора Циганкова?
— Має багато переваг. Технічний, добре розуміє футбол, має бачення поля. Може грати в Іспанії, Італії або Німеччині. Але його головна проблема — у травмах, вони заважають Вікторові розвиватися.
— Молодим українським футболістам краще самостверджуватися в Україні чи шукати розвитку в Європі?
— Футболіст для прогресу повинен грати на хорошому рівні та мати кваліфікованих тренерів. Якщо фахівець здатен розвивати гравця в Україні, то він із часом все одно опиниться в сильному чемпіонаті.
— Чи стежите за роботою Сергія Реброва в угорському «Ференцвароші»?
— Ще б пак. Сергій Ребров — тренер, котрий завжди хоче еволюціонувати, вчитися. За короткий час він зробив «Ференцварош» чемпіоном країни та вивів команду до групового турніру Ліґи Європи.
— Чи варто йому повертатися в «Динамо»?
— Він зміг би знову стати тренером «Динамо». Це навіть було б добре. Зараз Сергій у такій стадії, що готовий працювати в будь-якій лізі. Має динамівське серце. Для нього «Динамо» — рідний клуб. Знає гравців команди, її проблеми, має бачення, як досягти успіху. Він повернув би золоті медалі до Києва.
Розмовляв Сергій Тищенко, «Газета по-українськи»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply