Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Олександр Доскальчук: «Щоб перемагати, треба творити шоу»

Автор:

|

Червень 03, 2020

|

Рубрика:

Олександр Доскальчук: «Щоб перемагати, треба творити шоу»
Олександр Доскальчук

Українець Олександр Доскальчук підписав контракт із проумотерською організацією Ultimate Fighting Championship (UFC), найвпливовішою міжнародною спортивною організацією, що влаштовує змішані бої. У цій лізі виступають найкращі бійці світу, заробляючи мільйонні гонорари. Олександр — перший в історії України спортсмен, котрий потрапив до елітного дивізіону ММА.
— Виступ в UFC — мрія кожного бійця, — розповідає 30-річний Олександр. — Радий, що мене помітили, хоч аж 16 місяців не брав участі у боях через травму плеча.
— Завдяки яким успіхам, на вашу думку, ви потрапили до елітної когорти?
— Я двічі захищав титул чемпіона світу M-1 Global. А втретє не судилося вийти в октагон (ринг у ММА має форму восьмикутника. — Ред.) через травму. Восени мине 15 років, як я займаюся змішаними одноборствами. Двічі вигравав чемпіонати Європи з панкратіону, тріумфував на Євро з карате, тричі був віцечемпіоном світу та володарем Кубка світу з ММА. У професіонали перейшов 2013-го, до 2016 року брав участь і в боях із панкратіону. А з 2016-го зосередився лише на ММА.
— Чи зміниться ваше життя після переходу до UFC?
— Продовжу тренуватимуся в Києві. Можливо, робитиму це активніше. Тепер маю по 10-12 занять на тиждень.
— Як щодо гонорарів?
— Рівень моїх заробітків зросте. Я підписав контракт на чотири бої. В угоді передбачена гарантована сума за кожен поєдинок, а також бонуси за перемоги.
— Ви виступатимете у найлегшій ваговій категорії — до 56,7 кг, де зараз домінує бразилець Дейвесон Фігейреду. Є шанси стати учасником чемпіонського бою?
— Не знаю. Важливо перемагати не лише впевнено, але й яскраво. Треба грати на публіку, творити шоу, а це не в моєму стилі, адже я більше спортсмен, ніж шоумен. Побачимо. Маю надію, що все буде гаразд.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply