Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Ірина Сопонару: «Поділяю людей на поганих і з гумором!»

Автор:

|

Травень 18, 2017

|

Рубрика:

Ірина Сопонару: «Поділяю людей на поганих і з гумором!»

Виконавиця ролі Яринки в серіалі «Країна У» знялася в пікантній комедії «Пікнік стурбованих». Вона розповіла, як доля привела її в Київський театр імпровізації «Чорний квадрат» і чим Юрій Горбунов не втомлюється дивувати її в «Лізі сміху». Незважаючи на те, що за освітою Ірина Сопонару — політолог-соціолог, гумор в її житті завжди займав чільну роль.
— У восьмому класі я вперше потрапила на живий концерт Клубу веселих і кмітливих (КВК): у Чернівці, звідки я родом, приїхала команда Білоруського державного університету. Мені настільки сподобалося, що після цього я не пропустила жодного виступу легендарних команд, які приїжджали до нашого міста. Застала навіть «Нових вірменів». Тому, коли на першому курсі університету створювалася нова команда КВК, я відразу ж почала грати. Моєю першою грою з «Вінницькими перцями» став виступ в Прем’єр-лізі в Москві. Тоді моя команда «Шиворот-навиворіт» не поїхала на Сочинський фестиваль, що автоматично означало, що КВК-сезон ми пропускаємо. Тому коли «Вінницькі перці» покликали мене в свою команду, я відразу ж погодилася.
— Що цікавіше: працювати за сценарієм на телебачення чи імпровізація в театрі?
— Коли як. Якщо імпровізація хороша, звісно, це завжди радість. Але і на телебаченні, скажу я вам, ми також багато імпровізуємо.
— Який із ваших образів вам ближчий: всіма улюблена Яринка з «Країна У» або Іра-вамп із «Пікніка стурбованих»?
— Я ототожнюю себе з кожним своїм персонажем. У кожній героїні є частинка мене. Яринка — така спритна, цілеспрямована! Ми саме в цьому з нею схожі. А ось в останній сцені першої частини «Пікніка стурбованих», де я граю сусідку, мені здається, там взагалі мене найбільше! Цей образ справжнісінький. Героїня також із почуттям гумору: спочатку вийшла така страшилка, а потім бац — і красуня в фіналі, показала, хто тут «справжній чоловік»!
— Після прем’єри ваш колега Сергій Федорчук розповідав, що впродовж року буде знято фільм за мотивами вистави «Пікнік стурбованих». Зйомки вже були?
— Зйомки вже закінчилися. Але поки про вихід на екрани ще зарано щось говорити. Робота ще кипить, адже зняти — це лише половина процесу, потім ще все потрібно гарно змонтувати. Період від зйомок до випуску — це великий шмат часу. Так що самі поки що чекаємо. А хлопці, відкрию вам таємницю, тим часом пишуть сценарій для третьої частини.
— Наскільки, на вашу думку, важливий гумор у реальних взаєминах?
— Дуже важливий! Коли мене питають, що найбільше приваблює в чоловіках, завжди кажу, що найважливіше — це почуття гумору. Якщо у людини немає почуття гумору, тоді про що з ним узагалі розмовляти?! Причому, неважливо чоловік це чи жінка. У мене люди діляться на поганих і з почуттям гумору, котрі для мене апріорі хороші.
— Зараз у «Лізі сміху» ви виступаєте за команду «Вінницькі». Для вас це було заповітне повернення в гумор?
— Дуже! Славнозвісні «Вінницькі перці» відродилися в новій команді «Вінницькі»! Незабаром наш ефір повинен вийти. Мені дуже подобається «Ліга сміху». Там присутній такий неповторний нерв! Якраз те, що найбільше мені подобається і в театрі: коли ти на сцені, дія відбувається тут і зараз. У телебаченні все інакше: зняли, потім змонтували і тільки потім бачиш результат роботи — доводиться чекати якийсь проміжок часу, щоб оцінити все збоку. Тут же все зрозуміло: все наживо, відбувається он-лайн. У «Лізі сміху» також цього багато. І плюс — такі нерви: пройдемо — не пройдемо?
— А як там інші команди?
— Я взагалі, мабуть, чи більше стаю, тим стаю нервовішою. Навіть не можу дивитися на інші команди! Вирішила принципово не дивитися і просто виступати, щоб нерви не розхитувалися. Інший раз задаю собі запитання: Боже, я ж уже доросла жінка, навіщо мені ці нерви? А ось треба! Мабуть, бракує чогось у житті, що так прагнеш до цього божевільного драйву! Так що я дуже рада, що ми повернулися в гумор і безпосередньо в «Лігу сміху».
— З Юрієм Горбуновим, тренером вашої команди, наскільки швидко спрацювалися? Чи багато він вам допомагає?
— Юра — крутий і неймовірно чудова людина! Я так кажу не просто тому, що він наш тренер, а тому що він справді такий. Нам дуже пощастило! Він дуже обов’язковий, переживає за команду. Мені навіть здавалося, що в деякі моменти Юра переживає більше, ніж ми самі. Це і підкуповує в ньому! Він настільки небайдужий до всього: постійно репетирує з колективом, телефонує, щоб дізнатися, що й до чого. Для нього це не просто робота, він реально вкладає туди частку своєї душі. І це дуже тішить! Вже не секрет, що ми пройшли далі, повним ходом йде підготовка до наступного етапу. «Ліга сміху» — проект чудовий і, сподіваюся, що все у нас там буде гаразд.
Розмовляла Валентина Кирильчук, «20 хвилин»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply