Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Ірина Климець: «Ми самі розчищали стадіон від снігу»

Автор:

|

Березень 06, 2019

|

Рубрика:

Ірина Климець: «Ми самі розчищали стадіон від снігу»

На зимовому чемпіонаті України з легкої атлетики на Закарпатті перемогла Ірина Климець. Вона кинула молот на 71 м 21 см! Так далеко у сезоні цей снаряд в Україні ще не закидав ніхто.
— На тренуваннях я кидала молот приблизно на 70 м, тож сподівалася і на змаганнях показати хороший результат, — мовить 24-річна спортсменка. — Витискала зі себе максимум.
— Чи правда, що до цього чемпіонату і до сезону загалом ви готувались власним коштом?
— Держава виділила мені лише 63 тис. грн на рік. Цього вистачає лише на 40 днів підготовки. А тренуватися потрібно весь рік. Тому до Мукачева їхала за свої гроші. Частково допомогли Волинська школа спортивної майстерності та місцеве відділення спорту.
— Як проходила підготовка до змагання?
— Місто постійно засипало снігом. Нам виділили стадіон, утім… Від снігу його розчищати доводилося самотужки. Брали в руки лопати та розкидали. Чудова розминка! Щоправда, на тренуванні руки були вже наче з вати.
— Ваш результат вражає. Як гадаєте, вдасться його перевершити?
— Звісно, я ще не реалізувала себе. Якби якість підготовки була кращою, то й результат показала б вищий. Зараз рекорд України у киданні молота становить 74 м. А рекорд світу — фантастичні 82 м 96 сам. Він належить польці Аніті Влодарчик. Аби досягти такого ж результату, більшості елітних спортсменів потрібно метнути молот на десять метрів далі, ніж кидають тепер. Це в нашому виді спорту — дуже багато.
Розмовляв Максим Качурівський, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply