Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 25, 2021

Ілля Волох: «Хочу зберегти пристрасть до того, чим займаюся»

Автор:

|

Квітень 23, 2020

|

Рубрика:

Ілля Волох: «Хочу зберегти пристрасть до того, чим займаюся»
Ілля Волох

Колишній киянин Ілля Волох уже понад 25 років знімається на «Фабриці мрій». Його можна побачити у таких блокбастерах, як «Індіана Джонс», «Місія нездійсненна», «Пароль «Риба-меч» та інших. Працював із Томом Крузом, Брюсом Вілісом, Джоном Траволтою, Бредом Піттом, а тепер до цього списку додався ще й Віл Сміт.
— Iз Вілом Смітом, який виконує головну роль, ви вперше зустрілися на знімальному майданчику стрічки «Двійник»?
— Атож, уперше. Від роботи з Вілом залишилися чудові враження! Він дотепний, дуже легкий у спілкуванні, жодного ґонору. Зі зірок, із якими доводилось працювати, він і ще Г’ю Джекмен вирізняються позитивно. До речі, я міг не потрапити до цього фільму, адже спершу мав грати інший актор. Ту сцену навіть уже відзняли, але потім вирішили все переробити й запросили мене. Грати довелося такого собі шпигуна, який «зливає» інформацію героєві Віла Сміта — кілерові, котрому за сценарієм протистоїть його молодий клон. Було дуже цікаво! Тим більше, що «Двійника» знімав Енґ Лі, лавреат «Оскара», відомий за стрічками «Горбата гора» і «Життя Пі».
— А скільки проєктів уже налічує ваша голівудська фільмографія?
— Понад 160! Це і кіно, і серіали… Я приїхав у США 1990 року, а вперше зіграв у Голівуді 1993-го. Тепер заробляю на життя винятково у кіно та належу до акторів середнього класу. Звісно, такі потужні фільми, як «Двійник», трапляються нечасто. Інша річ — розмаїті телевізійні проєкти. До речі, я й досі отримую роялті за стрічки, в яких знімався ще в 1990-х рр., що не може не тішити.
— Ви також граєте на театральній сцені. I навіть привозили до України гоголівські «Записки божевільного»…
— Еге ж. Вперше я виступав у Києві 2018-го, а навесні 2019 року — в Одесі. Маю у планах привезти п’єсу Гоголя й до Львова, але тепер не знаю, коли вдасться. До того «Записки божевільного» вже бачили в Лос-Анджелесі, Нью-Йорку (я зіграв тут 60 вистав!), Дубаї та Лондоні. Певна річ, працюючи на театральній сцені, грошей особливо не заробиш. Та для мене дуже важливо не зупинятися на досягнутому й увесь час рухатися вперед. А ще — зберегти пристрасть до того, чим займаюся. У нашій професії — це головне!
— Ваш батько, як і раніше, живе у Києві?
— Нещодавно тато помер. Для мене це було шоком! Востаннє ми балакали телефоном за годину до його смерті. Я тоді звернув увагу на трохи дивний голос, але батько мене заспокоїв. Мовляв, то через спину, яку потягнув. А потім, серед ночі, зателефонувала його дружина і сказала, що в тата стався серцевий напад. Я одразу ж вилетів із Нью-Йорка до Києва, покинувши прем’єру фільму «Мисливець-убивця». Природно, що коли приїжджаю в рідне місто тепер, все дещо інакше. Ну, а мама вже давно живе зі мною у Лос-Анджелесі.
— Не хочеться потішити її онуками?
— Чесно кажучи, раніше про це не думав. 11 років прожив у цивільному шлюбі й питання дітей ніколи не з’являлося на порядку денному. З тією жінкою я врешті-решт розійшовся, а згодом зустрів іншу, з якою ми побралися. Моя дружина — не американка, а француженка. До того ж — молодша за мене. У нас усе чудово, і ми вже працюємо над тим, про що ви питаєте.
Розмовляв Богдан Бондаренко, «Експрес»

До слова
Сильвестр Сталлоне готує новий фільм про Віталія та Володимира Кличків, який хоче назвати «Брати-леґенди». До зйомок стрічки кінозірка, котрий буде і режисером, і сценаристом, планує взятися восени ц. р., а прем’єру планують на квітень наступного року. Українські боксери і Сталлоне — давні приятелі.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply