Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Ганна Дубина: «Жінкам варто вміти битися»

Автор:

|

Липень 24, 2019

|

Рубрика:

Ганна Дубина: «Жінкам варто вміти битися»
Ганна Дубина

В італійському Ріміні відбувся Кубок світу з кікбоксингу, який зібрав 2,8 тис. учасників із 42 країн. Українська збірна виборола дев’ять золотих нагород, дві з яких здобули жінки — Олеся Булгакова та Ганна Дубина.
— Це був мій другий виступ після народження дитини, — розповідає Ганна, котрій не було рівних у ваговій категорії до 48 г. — Я вдруге перемогла на міжнародній арені. Тепер розумію, що поява на світ донечки Владислави пішла мені на користь. Моя декретна відпустка тривала недовго — лише рік. Я палала бажанням повернутися у спорт. І Кубок світу в Ріміні засвідчив, що я буду такою ж успішною спортсменкою, як і до народження дитини.
— Як давно ви у спорті?
— Я дуже пізно стала займатися спортом — у 17 років. В 11-му класі було модно відвідувати гуртки тайського боксу. Я пішла за компанію. Мої подруги швидко покинули цю справу, а я залишилася. Згодом змінила тайський бокс на кікбоксинг. Мій загальний стаж — п’ять літ. З кожним роком відчуваю, що стаю дужчою й упевненішою в собі. Мабуть, запорука мого успіху — у тому, що не допускаю навіть думки, що можу програти. Ще один мій козир — швидкість. Рухаюся так швидко, що суперниці не можуть у мене поцілити.
— Які ваші коронні удари?
— Мій улюблений — лівим коліном у ділянку печінки. Цей постріл забезпечив мені найбільше перемог. Також часто завдаю прямих ударів лівою ногою в живіт опонентки.
— Розкажіть, як кікбоксинг впливає на ваше життя?
— Відчуваю, що цей вид спорту позитивно впливає на мікроклімат у моїй сім’ї. Я залишаю всю неґативну енергію на рингу, а додому повертаюся лише з позитивом. Чоловік також займається кікбоксингом. Він — мій особистий тренер. Віталій робить усе можливе для того, щоб я пропускала якнайменше ударів. До речі, за моїми спостереженнями, більшості чоловіків у збірній України з кікбоксингу не подобаються жінки, котрі б’ються. Але чомусь кікбоксери переважно одружуються з жінками, котрі також професійно займаються одноборствами. До речі, вважаю, що жінкам варто вміти битися, вони мають володіти хоча б елементарними навичками самозахисту, щоб безпечніше почуватимуться на вулиці.
— Часто доводиться маскувати синці під очима?
— Вони швидко сходять! Пригадую, в інституті соромилася синців. Відчувала, що люди звертають на мене увагу, я ж не могла кожному пояснювати, що це наслідки заняття спортом, а не вуличних бійок. Та потім звикла.
Розмовляв Олег Зубарук, «Експрес»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply