Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Американка з українським серцем

Автор:

|

Грудень 03, 2015

|

Рубрика:

Американка з українським серцем

Брія Блесінґ

Брія Блесінґ народилася 1979 року в Сполучених Штатах, у штаті Техас. З 1993-го разом із родиною проживає у Львові. До 25 років займалася музикою виключно в рамках церковно-місіонерської діяльності.
— Бріє, що спонукало вас вийти на велику сцену, зокрема, узяти участь у Всеукраїнському конкурсі «Голос країни»?
— Із дитинства мріяла про кар’єру співачки. Проте ця мрія ніколи не передбачала участі в якихось телевізійних проектах. Мені стає дуже некомфортно, коли опиняюся перед камерою, тому про телебачення навіть думки не було. Однак… Упродовж багатьох років друзі у Львові спонукали мене піти на той чи інший зі співочих телепроектів, а я постійно відмовлялася. Незважаючи на те, що я маю своє бачення життя, для мене завжди важливіше знати і виконувати Божу волю. Саме так і сталося. Приблизно два роки тому я відчула, що вже сам Господь мені каже піти на «Голос країни». Визнаю, що якийсь час із Ним сперечалася. Буває, що я дуже вперта, але, слава Богу, Він — терплячий (сміється). Я взагалі не уявляла, що маю робити в телепроекті і чому Господь хоче мене там побачити. Але впродовж свого життя багато разів переконувалася, що коли Господь кудись веде, навіть якщо не розумію, не варто відмовлятися. Бо Його план — завжди кращий. Так трапилося й цього разу. Я врешті-решт заповнила анкету та пішла на кастинґ. Усе решта вже стало історією.
— Які у вас враження про цей проект?
— Усі мої враження — позитивні. Я познайомилися з багатьма прекрасними людьми на проекті, а головне — ближче познайомилася з Україною, а вона — зі мною через цей проект. Це — найкраща нагорода для мене.
— Хто з українських музикантів для вас є цікавим і з ким би ви хотіли співпрацювати?
— Святослав Вакарчук, ДахаБраха, Джамала, ОNUKA, Аркадій Войтюк. Для мене це — люди, котрі творять щось нове і цікаве в музиці, а також популяризують пісні українською. І це — саме те, чого я прагну у своїй кар’єрі. Тому моя радість була би безмежною, якби мала нагоду разом із ними творити та працювати.
— Улітку цього року у вас був благодійний тур Америкою. Що це був за тур і яка була його мета?
— Мета була в тому, щоб зібрати кошти на допомогу Україні. І, дяка Богові, ми це зробили. Вдалося зібрати близько 50 тис. USD, які пішли на потреби дітей, котрі живуть у зоні проведення антитерористичної операції, на лікування поранених вояків, на ліки та медичну техніку для українських військових шпиталів, на їжу для жителів на окупованих територіях тощо. У мене особисто була ще одна мета — водночас заохотити українців у діаспорі не забувати про Україну, про її мову, культуру тощо. І разом із тим бути відкритими до своєї історичної Батьківщини. А також донести до американців, котрі, можливо, до цього мало знали про Україну, прекрасну українську культуру.
— Ви проживаєте в Україні, розмовляєте українською, чи відчуваєте себе українкою? Що у вашому розумінні бути патріотом України?
— Я вважаю себе українкою й американкою. Патріотизм, на мою думку, — це прояви любові. А любов — це дієслово і це — пожертва. Якщо скажу людині, що я її люблю, подарую їй щось, напишу вірша, заспіваю, відчуваючи до неї теплі почуття, але ніколи не допоможу, ніколи заради неї нічим не пожертвую, тоді це — не більше, ніж просто приємні почуття. Так само й любов до країни. Я можу сказати всім, як сильно люблю Україну, можу вдягнути вишиванку, віночок чи футболку з тризубом, можу написати про Україну пісню, але справжньою патріоткою стану тільки тоді, коли щось від себе пожертвую їй на користь.
— Ви понад 20 років живете у Львові, чим для вас є це місто?
— Львів — найкраще місто на землі! Це — дім, краса, романс, творчість, емоції, архітектура, історія, культура, кава і шоколад! Це — Україна.
— Кажете, що Львів є містом кави та шоколаду, а у вас є улюблена каварня?
— Улюбленої каварні чомусь немає, та навіть не шукаю. На мою думку, у Львові занадто багато прекрасних закладів, аби мати улюблений і таким чином себе обмежувати. Люблю ходити в різні й щоразу куштувати щось нове, бо кожна каварня має свою атмосферу, свою культуру, ну і, звісно, свою каву.
— Бріє, розкажіть, будь ласка, про свої плани та проекти…
— Найближчі та найважливіші плани у мене — це гастролі з ShockolaDом у США, потім — великий різдвяний концерт у Львові, далі буду записувати свій перший україномовний альбом, а потім — гастролі в Україні та США на підтримку альбому. Ще є один дуже важливий план у мене в особистому житті, але не хочу розкривати деталі, нехай це буде поки що інтриґою.
— І наостанок. Що б ви хотіли побажати українцям, котрі проживають в Америці напередодні Різдва?
— Бажаю затишного, сімейного, смачного, веселого та, головне, світлого святкування. Бажаю поділитися з американськими друзями українськими різдвяними традиціями й самим долучитися до традицій американських. А понад усе бажаю пізнавати особисто — чи це вперше, чи заново — це Дитя, Котре є необхідним для всіх нас Спасителем. Сама я є доказом того, що Він — реальний, Він — живий, і Він повністю змінив (і досі змінює) мене та моє життя! Лише з Ним розумію краще, що таке Любов, і лише з Ним знаходжу її та живу у Світлі. З Різдвом Христовим!
Розмовляла Оксана Кобулей

P. S. Запрошуємо всіх відвідати концерти Брії Блесінґ у США. Усі, хто завітає, матимуть унікальну нагоду поринути в неперевершену святкову музичну атмосферу різдвяного джазового настрою та насолодитися українськими, американськими та польськими колядками. Ця музика вже викликала неабияку цікавість і захоплення не тільки у великої української діаспори Європи, а також у багатьох поціновувачів джазу світового рівня

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply