Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

У Канаді видали книжку В’ятровича про польсько-українську війну

Автор:

|

Березень 28, 2021

|

Рубрика:

У Канаді видали книжку В’ятровича про польсько-українську війну
Володимир В’ятрович

Відома праця історика Володимира В’ятровича «Друга польсько-українська війна. 1942-1947» вийшла друком англійською мовою у видавництві Horner Press у Торонто. Англійський переклад видали під назвою The Gordian Knot. The Second Polish-Ukrainian War 1942-1947». Переклад здійснила Ксенія Мариняк.
Спираючись на унікальні джерела радянських, німецьких, польських та архівів Організації українських націоналістів, Володимир В’ятрович розповів про донедавна малодосліджені історичні події збройного конфлікту між поляками й українцями, що вибухнув 1942 року на Холмщині, зокрема, про його причини, перебіг і наслідки. Автор приділив чимало уваги впливу політичних процесів на перебіг воєнних дій, спробам налагодження співпраці між представниками двох сторін під час та після Другої світової війни, а також ролі й місцю цієї війни в пам’яті обох народів. Скоро англомовне видання буде доступним на платформі Amazon.
Нагадаємо, що працю «Друга польсько-українська війна. 1942-1947» уперше видало 2011-го видавництво Києво-Могилянської академії. Згодом книжку переклали та видали у Польщі (Варшава: Management Academy Group, 2013). Крім цього, в Україні вийшов науково-популярний і доповнений варіант цієї праці «За лаштунками «Волині-43». Невідома польсько-українська війна» (Харків: Клуб сімейного дозвілля, 2016).
Як повідомляв «Міст», діаспора виступила на підтримку Володимира В’ятровича.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply