Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Музейний аудіогід про Голодомор 33 мовами встановив рекорд

Автор:

|

Червень 23, 2021

|

Рубрика:

Музейний аудіогід про Голодомор 33 мовами встановив рекорд

Музей Голодомору встановив рекорд України, презентувавши аудіогід 33 мовами світу. У липні 2019-го Національний музей Голодомору-геноциду розпочав Міжнародний проєкт «Аудіогід для кожного». У межах проєкту було передбачено переклад тексту оглядової екскурсії 33 мовами світу для розміщення інформації на аудіогідах.
«Тепер у Музеї доступна аудіоекскурсія 33 мовами — це чи не найбільша варіація мов з-поміж усіх музеїв світу. Впродовж 1,5 року музейники разом із волонтерами, громадськими організаціями та посольствами займалися створенням, перекладом і начитуванням оглядової аудіоекскурсії та підписів до експонатів. Масштаби проєкту вражають: над аудіогідами працювали 20 організацій і 135 людей. За півтора року роботи записали 170 годин аудіо», — йдеться в повідомленні.
Аудіоекскурсія представлена такими мовами: англійська, хорватська, російська, французька, латиська, норвезька, італійська, польська, чеська, арабська, турецька, японська, іспанська, португальська, румунська, шведська, литовська, іврит, китайська (путунхуа), суахілі, гінді, вірменська, болгарська, білоруська, грецька, казахська, перська, в’єтнамська, угорська, корейська, українська, азербайджанська, кримськотатарська.
Як повідомляв «Міст», у двох турецьких музеях запустили україномовних аудіогідів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply