Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 3, 2022

Ексчиновниця РДА офіційно очолила заповідник «Стільське городище»

Автор:

|

Червень 17, 2022

|

Рубрика:

Ексчиновниця РДА офіційно очолила заповідник «Стільське городище»
Ірина Іваночко

Депутати Львівської облради на засіданні прийняли рішення про призначення Ірини Іваночко директоркою комунального закладу «Адміністрація історико-культурного заповідника «Стільське городище». За це рішення проголосували 58 із 64 присутніх обранців.
Колишня чиновниця Миколаївської районної державної адміністрації (РДА) у січні ц. р. перемогла у конкурсі на посаду керівниці цього комунального закладу. А тепер своїм рішенням депутати призначили її на посаду.
47-річна Іваночко за освітою — хоровий дириґент, закінчила Львівський вищий музичний інститут ім. Миколи Лисенка. Згодом здобула фах державного управлінця у Львівському реґіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при президентові України.
Працювала на різних посадах у Миколаївській РДА до її реорганізації, зокрема, 15 років очолювала відділ культури, молоді та спорту. Депутатка Миколаївської міської ради IV-V скликань, була головою комісії з питань культури. Останні шість років директором «Стільського городища» працював археолог Орест Корчинський, який більше не претендував на цю посаду.
Як повідомляв «Міст», ситуація у Страдчі може стати катастрофою.

Наталія Шутка, Zaxid.net

About Author

Meest-Online