Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Частину Золочівського замку виставили на продаж

Автор:

|

Серпень 02, 2021

|

Рубрика:

Частину Золочівського замку виставили на продаж
Золочівський замок

Відбудований равелін біля головного входу до Золочівського замку виставили на продаж за 400 тис. USD. Споруда, яка є частиною замкового комплексу, перебуває у приватних руках. Раніше вона належала компанії відомого львівського бізнесмена Петра Писарчука, проте кілька років тому равелін продали іншим власникам.
Оголошення про продаж равеліну, в якому розташовується ресторан під однойменною назвою, розмістила львівська аґенція нерухомості Sitalo Real Estate.
Згідно з описом, загальна площа будівлі становить 454 кв. м, з них зала ресторану — 203,5 кв. м, решта — це кухня, підвальні й інші приміщення. Равелін розташований на комунальній земельній ділянці площею 0,15 га, яка, як ідеться в оголошенні, перебуває в оренді.
У Sitalo Real Estate підтвердили, що продається саме будівля равеліну, а не ресторан як бізнес. «Продається нерухомість, а новий власник вже сам ухвалюватиме рішення — буде він продовжувати ресторанний бізнес, чи влаштує там щось інше», — пояснила менеджерка аґенції. За її словами, будівлю продають чотири фізичні особи, їхні імена в аґенції не розголошують.
Золочівський замок збудували у першій третині XXVII ст. як оборонну фортецю. Равелін замку слугував для укріплення головних воріт. Він був зруйнований ще у ХVIII ст., равелін відбудували лише у 2003-2007 рр. Замок (без приватного равеліну) є пам’яткою історії та культури національного значення, яка перебуває у державній власності. Керує комплексом Львівська національна галерея мистецтв ім. Бориса Возницького.
Як повідомляв «Міст», замок у Старому Селі продовжує руйнуватися.

Катерина Чурилова, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply