Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Заклик CКУ до 78-ї річниці Голодомору

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

У День пам’яті жертв Голодомору та політичних репресій 26 листопада ц. р. усе світове українство буде вшановувати пам’ять жертв Ґеноциду українського народу — Голодомору 1932—1933 рр., наймасовішого й найжорстокішого злочину тоталітарного радянського режиму проти України й українського народу. 78 років тому, намагаючись упокорити наш народ і вбити його національний дух, радянська влада брутально знищила мільйони ні в чому не винних українців і завдала непоправної шкоди соціальним основам, духовній культурі й етнічній самобутності українського народу.

Віддаючи належну шану жертвам Голодомору, більш ніж 20-мільйонна українська діаспора на чолі зі СКУ провадить безперервну наполегливу працю у справі поширення серед світового співтовариства правдивої інформації про причини та наслідки Голодомору в Україні. Нашим великим спільним здобутком стало визнання Голодомору Ґеноцидом українського народу 16 державами світу. Однією із цих держав 2006 року стала Україна, чиї нинішні владні структури, усупереч Закону «Про Голодомор 1932—1933 рр. в Україні», уперто не визнають Голодомору за факт ґеноциду українського народу.

У зв’язку з 78-ми роковинами Голодомору 1932—1933 рр. СКУ закликає всю українську діаспору до глибокого осмислення цих трагічних подій і до проведення 26 листопада ц. р. скорботних панахид, громадських траурних мітинґів і інших пам’ятних заходів. СКУ також звертається до кожної української родини з проханням запалити цього дня у вікні своєї домівки поминальну свічку й цим самим приєднатися до загальнонаціональної акції світового масштабу «Запали свічку пам’яті».

«Аби не допустити відродження тоталітарних режимів і повторення таких жахливих подій, СКУ закликає всі українські громади світу продовжувати широку просвітницьку діяльність і активно сприяти визнанню Голодомору Ґеноцидом українського народу на рівні держав свого проживання», — заявив Евген Чолій. Вічна пам’ять усім жертвам Голодомору-Ґеноциду українського народу.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply