Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 30, 2021

Зимова школа від МІОК стартує наприкінці січня

Автор:

|

Жовтень 19, 2021

|

Рубрика:

Зимова школа від МІОК стартує наприкінці січня

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує іноземців, українців, які живуть за межами України, слухачів українознавчих студій за кордоном і всіх закоханих в українську мову віком 16+, взяти участь у ХVІ Міжнародній школі україністики «Крок до України» у віртуальному режимі. Вона триватиме з 24 січня по 6 лютого 2022 року.
Що пропонує школа україністики в режимі онлайн: два тижні інтенсиву з української мови як іноземної на різних рівнях володіння мовою (А1-С2); щоденні заняття у малих групах (90 хв.); щоденну розмовну практику (60 хв.); дискусійні клуби з відомими українцями (90 хв. кожен); дві опції графіку занять — 10.00 і 15.00 за київським часом; індивідуальні заняття (додаткова пропозиція); віртуальне україномовне середовище з викладачами, організаторами й усіма студентами школи; віртуальні екскурсії у прямому ефірі у студіях, лабораторіях і майстернях митців; перегляд українських новинок у сфері мистецтва.
Хто може зголоситися: всі охочі віком 16+. Як можна зголоситися: заповнити реєстраційну форму до 6 грудня ц. р. Контактна адреса: steptoukraine@gmail.com Встигніть зареєструватися! Кількість місць обмежена.
Як повідомляв «Міст», МІОК запросив до ХV Міжнародної школи україністики.

About Author

Meest-Online