Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

Злочини РФ в Україні — геноцид українців

Автор:

|

Квітень 27, 2022

|

Рубрика:

Злочини РФ в Україні — геноцид українців
У Раді ООН з прав людини показують світлини з Бучі

Світовий конґрес українців (СКУ) закликає міжнародну спільноту визнати дії Російської Федерації (РФ) в Україні геноцидом. СКУ підтримує постанову, ухвалену Верховною Радою України 14 квітня ц. р., яка визнає дії Збройних сил РФ і політичного керівництва Кремля в Україні актами геноциду проти українського народу.
За даними Міністерства внутрішніх справ України, на нещодавно звільненій території Київської області виявили більш ніж 900 тіл цивільного населення. Тривають слідчі дії в інших реґіонах, зокрема, в Харківській і Сумській областях. Переважну більшість жертв вбили пострілами, а не обстрілами, що свідчить про системне звірство окупантів із метою знищення українців.
Павло Ґрод, президент СКУ, наголосив, що весь світ вжахнувся від вторгнення та геноциду РФ. «Увесь цивілізований світ був вражений жорстокими звірствами, що вчиняли російські військові в Україні. Триває офіційне розслідування і ми бачимо все більше і більше доказів, що масові катування, зґвалтування й убивства мирних жителів у Бучі, Гостомелі та багатьох інших містах і селах по всій Україні не були «випадковістю», і що російські солдати отримали схвалення робити це з самого початку їхнього вторгнення. Це етнічна чистка та безперервне винищення українського народу, яке триває і сьогодні на всіх територіях, окупованих російськими військами.
«Світовий конґрес українців закликає Організацію Об’єднаних Націй, Європейський парламент, Раду Європи, уряди та парламенти всіх цивілізованих країн підтримати це рішення українського парламенту. Ми також продовжуємо закликати союзників України негайно надати їй сучасне важке озброєння, щоб українці могли зупинити ці звірства, які чинить РФ».
СКУ закликає всіх українців та друзів України по всьому світу до дій: напишіть своїм урядам та обраним посадовим особам, закликаючи їх визнати звірства РФ в Україні геноцидом; контактуйте зі засобами масової інформації у вашій країні, пишіть статті, використовуйте соціальні мережі, щоб поділитися правдою про жорстокий і невиправданий напад РФ на суверенну Україну; організовуйте публічні демонстрації та мітинґи для підвищення обізнаності громадськості про звірства та для громадського тиску з вимогою допомогти Україні.
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», Павло Ґрод розповів про ситуацію в Україні.

About Author

Meest-Online