Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Зе-зустріч із представниками української діаспори

Автор:

|

Січень 02, 2022

|

Рубрика:

Зе-зустріч із представниками української діаспори
Учасники віртуальної зустрічі

Володимир Зеленський обговорив із представниками української діаспори за кордоном ситуацію на східному українському кордоні, євроатлантичну інтеграцію та перспективи запровадження подвійного громадянства в країні.
Спілкування президента з представниками українських організацій з Австралії, Арґентини, Бразилії, Великої Британії, Естонії, Італії, Іспанії, Канади, Німеччини, Литви, Південної Африки, Польщі, Португалії, Румунії, США, Туреччини, Чехії відбувалося у форматі віртуальної конференції. «Глава держави висловив подяку закордонним українцям за важливу роль у формуванні широкої міжнародної підтримки України, насамперед у питаннях протидії російській аґресії», — йдеться в повідомленні Офісу президента України.
Український лідер також подякував за підтримку реалізації стратегічного курсу України щодо членства в Європейському Союзі (ЄС). Він попросив українців діаспори активно залучатися до підтримки процесу визнання європейської перспективи України всіма державами — членами ЄС.
Президента також нагадав про значення майбутнього саміту НАТО 2022 року в Мадриді (Іспанія), важливості забезпечення Україні участі в цьому заході, а також прийняття Альянсом рішень щодо алгоритму поглиблення відносин із Києвом.
Глава держави високо оцінив визначні зусилля закордонних українців за визнання міжнародним співтовариством Голодомору в Україні 1932-1933 рр. геноцидом українського народу. Він також наголосив на важливості участі іноземних лідерів у пам’ятних заходах, які відбудуться 2022-го та будуть присвячені 90-м роковинам трагічних подій. Володимир Зеленський обмінявся думками з учасниками віртуальної бесіди щодо ухвалення законодавства про запровадження в Україні інституту множинного громадянства, що є предметом особливого інтересу для закордонних українців.
Як повідомляв «Міст», СКУ привітав українців із різдвяно-новорічними святами.

Ольга Дем’янчук, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply