Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 17, 2021

Зе розповів про своє бачення ролі української діаспори

Автор:

|

Жовтень 30, 2019

|

Рубрика:

Зе розповів про своє бачення ролі української діаспори
Володимир Зеленський із укранською громадою Латвії

Під час офіційного візиту до столиці Латвії глава української держави разом із дружиною поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку в центрі Риги, де зустрівся та поспілкувався з представниками української громади в Латвії.
Володимир Зеленський під час зустрічі з українською діаспорою розказав, як українська діаспора в світі допомагає захищати інтереси України в протистоянні інформаційним атакам, в несенні правди про Україну, про те, як вона відстоює свою землю і прагне миру.
«Українці, які живуть в інших країнах, багато роблять для того, щоб захистити інтереси нашої держави. Ця допомога особлива важлива в часи глобалізації, інформаційних воєн. Українці закордоння допомагають несуть правду про Україну. Зокрема, що відбувається в нас на Донбасі, як ми відстоюємо свою землю, скільки в нас жертв і хто реально хоче миру», — заявив він.
Президент зазначив, що таким чином українська діаспора за кордоном потужно доповнює роботу професійних засобів масової інформації та професійних дипломатів. «Така народна дипломатія дуже допомагає захищати інтереси України. Це перший рівень допомоги. А коли вони захищені, ми можемо впевненіше переходити до інших також дуже важливих питань — бізнескейсів, інвестменту. А це вже — другий рівень», — резюмував він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply