Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

СУМ проодить збір коштів на табір для дітей-переселенців, який організовують в околицях Чернігoвa

Автор:

|

Березень 31, 2016

|

Рубрика:

СУМ проодить збір коштів на табір для дітей-переселенців, який організовують в околицях Чернігoвa
Спілка української молоді в Канаді

Спілка української молоді в Канаді

Крайова управа (КУ) Спілки української молоді (СУМ) в Україні під патронатом Світової управи додатково до вже проголошених проектів допомоги Україні організовує табір юнацтва для 75 дітей-переселенців. КУ Канади, США, Австралії та Великої Британії й інших теренів зобов’язалися допомогти зібрати потрібні кошти на цей табір.
Табір, який відбудеться 9-22 серпня ц. р. в оздоровчому комплексі в околицях Чернігoвa, надасть можливість через мандрівки, мистецькі гуртки, гутірки та ряд інших видів таборової діяльності пізнати історію, традиції та культуру України. У програмі табору також будуть мандрівки до княжого Чернігова, козацького Батурина, Крут та на Майдан Незалежності в Києві як місце творення новітньої історії.
Ми хочемо, щоб ці діти в усі часи лишалися вірними єдиній і неподільній Україні, пишалися своїм походженням і незалежно від місця їхнього майбутнього проживання несли в собі український дух.
Наша робота вже почалася. На Святі весни осередків СУМ південного Онтаріо відбувся Ход-А-Тон в оселі «Веселка», де було зібрано 1,61 тис. CAD, а осередок СУМ Сент-Катеринса зібрав ще 1,2 тис. CAD під час фестивалю відкритих дверей. Закликаємо й інші осередки організувати подібні імпрези для збирання коштів.
Також для того, щоб захопити якнайширше коло жертводавців — українців і канадців — ми
запускаємо кампанію в Інтернеті за технологією crowd-sourcing. Закликаємо зазирнути на сторінку https://www.indiegogo.com/projects/send-a-ukrainian-displaced-child-to-camp#/story і поширити цей лінк. Зверніться не лише до сумівців, але й усіх ваших українських і канадських товаришів і знайомих, до будь-кого, хто може і хоче допомогти здійснити цю благородну мету. Ніяка сума не є замаленькою. Разом ми зможемо довершити нашу мету і зібрати принайменше 4 тис. CAD, аби ці 75 дітей змогли потрапити у цей табір.
За детальною інформацією про табір просимо звертатися за адресою: http://cym.org/blog/2015/blagodijnij-tabir-dlya-ditej-pereselentsiv.
Mи, сумівці, гаслом котрих є Бог та Україна, маємо моральний обов’язок допомагати нашій рідній Батьківщині, зокрема, в цей дуже важкий для неї час. Тож допоможіть нам успішно завершити цю благородну справу. Якщо виникнуть якісь запитання, просимо звернутися безпосередньо до канцелярії КУ електронну адресою: ky-canada@cym.org або за номером телефону: 416-537-2007.
Залишаємося з пошаною і сумівським привітом,
Роман Британ, голова
Гарі Несмашний, екзекутивний директор

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply