Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Заява щодо утворення «Батальйону ОУН»

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Заява щодо утворення «Батальйону ОУН»

Батальйон «Азов»

Із початком російського військового вторгнення в Україну члени ОУН зі зброєю в руках стали на захист територіальної цілісності та суверенітету Української держави. Українські націоналісти в лавах добровольчих батальйонів, Збройних сил України, Національної гвардії, інших формувань б’ються з ворогом, очищують нашу землю від московської нечисті.

Найбільший до цього часу за чисельністю окремий підрозділ ОУН перебуває в складі батальйону «Азов».

Саме «Азов» розглядався ОУН як базовий майданчик для створення окремого батальйону ОУН — «Азов-2» («Азов-Січ»).

Однак цього не сталося. Незважаючи на всі зусилля з боку новопризначеного командира батальйону Миколи Коханівського, заступника командира Бориса Гуменюка, проводу ОУН, незважаючи на те, що до лав батальйону зголосилося близько 300 добровольців, нам було відмовлено в державній реєстрації.

У зв’язку із цим, провід ОУН ухвалив рішення приєднати новостворений батальйон ОУН до складу Добровольчого українського корпусу. За відсутності державної реєстрації зараз це — єдиний спосіб продовжити формування батальйону, потрапити на передову й битися з ворогом. Відтепер офіційна назва нашого батальйону — «Батальйон ОУН».

Закликаємо вступати до нашого батальйону, щоби спільними зусиллями відстояти честь і гідність Української Нації, незалежність і соборність України.

Смерть московським окупантам! Слава Україні!

Богдан Червак, голова ОУН
Микола Коханівський, командир «Батальйону ОУН»
Борис Гуменюк, заступник командира «Батальйону ОУН»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply