Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 26, 2022

Завершився ЧС серед закордонних українців

Автор:

|

Вересень 20, 2022

|

Рубрика:

Завершився ЧС серед закордонних українців
Переможці Х-го ЧС із футболу серед українських діаспорних команд-2022

У Румунії завершився 10-й Чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд, у якому брали участь більше 150 спортсменів у складі восьми команд з чотирьох країн світу — Ізраїлю, Польщі, Румунії й Угорщини. Про це повідомило Посольство України в Бухаресті.
В урочистій церемонії нагородження переможців та офіційного закриття чемпіонату взяв участь Паун Роговей, радник-посланець Посольства України в Румунії. Він привітав учасників і переможців чемпіонату та наголосив на важливості єдности та взаємної підтримки українців, незалежно від країни, в якій вони живуть.
Також дипломат висловив вдячність Союзу українців Румунії (СУР) за організацію заходу, який через повномасштабну війну Росії проти України відбувся на території Румунії, а також Міністерству спорту Румунії, Федерації футболу Румунії (ФФР) і Міжнародній організації українських громад «Четверта хвиля» за надану підтримку у проведенні чемпіонату.
У рамках заходу, у День пам’яті захисників України, вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Другий рік поспіль переможцем світової першості серед закордонних українців стала команда Марамуреської філії СУР. Друге місце посіла команда Тіміської філії СУР. Бронзові медалі змагання виграла команда з Польщі «Діспора» (Бидгощ), а четверте посіла команда «Фенікс» із Ізраїлю.
Микола-Мирослав Петрецький, голова СУР, подякував ФФР і Міністерству спорту Румунії за підтримку не лише в організації цього футбольного свята, а й за підтримку, надану українським сусідам із початку російського вторгнення 24 лютого ц. р. Він також привітав команди-учасниці, наголосивши, що в таких спортивних змаганнях немає переможених, а є лише переможці.
Як повідомляв «Міст», попередній діаспорний чемпіонат світу також виграли румуни.

About Author

Meest-Online