Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Заснували доброчинний фонд імені Анни Кісіль

Автор:

|

Листопад 26, 2020

|

Рубрика:

Заснували доброчинний фонд імені Анни Кісіль
Анна Кісіль

Родина Анни Кісіль, відомої діячки української діаспори, меценатки, успішної українки, котрій 19 листопада мало виповнитися 60 років, оголосила про створення в Канаді благодійного фонду Anna Kisil Foundation. Про це йдеться в заяві Міжнародної організації українських громад (МОУГ) «Четверта хвиля», яку п. Кісіль очолювала у 2005-2016 рр. Про напрямки діяльності фонду повідомлять згодом.
Кріс цього, МОУГ «Четверта хвиля» та віртуальна спільнота Ukrainians in Toronto розпочали благодійний збір коштів для дітей-сиріт і малозабезпечених родин в Україні. В рамках ініціативи провели дві події — «Аукціон добра» та благодійний розпродаж. Митці та підприємці громади дарували товари і сертифікати на свої послуги, які на минулих вихідних розіграли у форматі аукціону. Усі зібрані на продажу лотів гроші витратять на закупи та транспортування подарунків до Дня Святого Миколая та наступних свят дітям у сиротинцях і малозабезпечених родинах в Україні.
Крім цього, до Дня Святого Миколая 19 грудня триватиме благодійний розпродаж у групі Bazaar in Ukrainian Toronto. Будь-хто може долучитися до збирання грошей, виставивши у групі Bazaar in Ukrainian Toronto свої товари з позначкою #АукціонДобраТоронто — це означає, то отримані від цього продажу кошти йтимуть у скриньку збірки.
Як повідомляв «Міст», пішла у засвіти видатна діячка діаспори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply