Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Українські заробітчани гинуть на чужині

Автор:

|

Березень 23, 2021

|

Рубрика:

Українські заробітчани гинуть на чужині
Оксана Лаврук

На заробітках у Чехії загинули двоє молодиків із міста Турка Львівської області. Їхні тіла знайшли на підприємстві у холодильній камері для зберігання фруктів. За попередньою інформацією, чоловіки задихнулися газом, яким наповнюють холодильники для зберігання фруктів.
У якому саме місті і на якому підприємстві стався нещасний випадок наразі не повідомляють. Обоє молодиків були одруженими. «Мали гарні сім’ї, турбуючись про добробут яких, власне, й їздили на заробітки, як і тисячі та й навіть мільйони українців, котрі не можуть знайти роботу в себе на Батьківщині», — написала місцева турківська газета.
Загиблими виявилися 30-річний Юрій Рабко та 31-річний Михайло Шуптар, котрі періодично їздили на заробітки до Чехії. Останнього разу перебували там близько двох місяців. Без батьків залишилися маленькі діти. Наразі тривають усі юридичні процедури, аби доправити тіла загиблих додому. Обставини траґедії розслідує чеська поліція.
В Італії також траґічно загинула українка, 49-річна Оксана Лаврук. Лихо трапилося у Розарно. На віа Націоналє сталася автомобільна аварія. Українка була родом із с. Далешове Коломийського району Івано-Франківщини. Про це розповіла Олена Савка, її подруга. «Ми втратили нашу землячку Оксану Лаврук. Це була молода, життєрадісна, працелюбна, приємна та прекрасна людина», — зазначила вона.
Очевидців дорожньо-транспортної пригоди немає, тому поліція відтворила обставини з відео камер спостереження. Як з’ясувалося, Жінку збив водій Fiat 600. Автівка перекинулася, коли водій намагався зменшити швидкість. Жертву знайшли в калюжі крові біля перекинутого автомобіля. Вона померла у кареті «швидкої допомоги». В Оксани Лаврук удома залишились чоловік і син.
Як повідомляв «Міст», заробітчанин, котрого вважали мертвим, розповів про свої поневіряння.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply