Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Закордонні українці — важливий партнер у визнанні Голодомору

Автор:

|

Вересень 16, 2021

|

Рубрика:

Закордонні українці — важливий партнер у визнанні Голодомору
Василь Боднар

Українці за кордоном упродовж десятиліть спонукали уряди і парламенти іноземних країн порушувати питання Голодомору на міжнародному рівні і стимулювати визнання Голодомору геноцидом. Про це нагадав Василь Боднар, заступник міністра закордонних справ України. «Ми вдячні міжнародним партнерам за підтримку, за солідарність і за визнання, але маємо в цьому процесі дуже сильного партнера, і цим партнером є закордонне українство», — заявив він.
Урядовець також наголосив, що зараз режим Путіна продовжує ту ж політику сталінського режиму й аґресія в Україні є одним із яскравих прикладів репресій, вбивств і захоплення чужих територій. Він також згадав про їхню роль у роботі комісії США з дослідження Великого голоду в Україні, оприлюднення висновків якого дало старт процесу визнання самого Голодомору, та про роботу міжнародного координаційного комітету у справі голодомору Світового конґресу українців і крайового комітету США з визнання Голодомору геноцидом.
Дипломат підкреслив, що для Міністерства закордонних справ визнання Голодомору у світі є одним із пріоритетів на гуманітарному напрямку. «Скоординовані зусилля української дипломатії та закордонного українства. Зокрема, масштабні інформаційні кампанії триватимуть і надалі і будуть набирати все більших обертів у роботі зовнішньополітичної служби в Україні», — акцентував п. Боднар.
Як повідомляв «Міст», музейний аудіогід про Голодомор 33 мовами встановив рекорд.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply