Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

За сприяння діаспори Україні дадуть обладнання на 600 тисяч

Автор:

|

Січень 05, 2017

|

Рубрика:

За сприяння діаспори Україні дадуть обладнання на 600 тисяч

Support Hospitals in Ukraine

Команда проекту Support Hospitals in Ukraine збирає гроші на відправку в Україну медичного обладнання для лікарень вартістю 400-600 тис. USD, яке безкоштовно надає постачальник. Операційні витрати та транспортування гуманітарного вантажу коштуватиме близько 22 тис. USD. Наразі волонтери вже зібрали приблизно 5 тис. USD.
Раніше команді Support Hospitals in Ukraine уже доставила в Україну у 2015-2016 рр. три 40-футових контейнери з медобладнанням та витратними матеріалами вартістю 1,6 млн USD. Його отримали лікарні у Дніпрі, Запоріжжі, Києві та містах прифронтової зони. Четвертий контейнер вони планують відправити на початку цього року.
«Від імені команди Support Hospitals in Ukraine ще раз хочу подякувати нашим меценатам та фінансовим донорам — без вашої допомоги наше бажання допомогти Україні було б неможливо реалізувати у короткий проміжок часу та з результатами, що вже досягнуті», — повідомив Віталій Дубіль, співзасновник і координатор проекту. Він пояснив, що команда Support Hospitals in Ukraine співпрацює з найбільшим постачальником відновленого медичного обладнання у США — Project C.U.R.E.
За його словами, загальна сума, яку проект отримав від українців та людей небайдужих до долі України за час свого існування — 67 тис. USD. Більша частина цих коштів була витрачена на відправку перших трьох контейнерів із гуманітарним вантажем.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply