Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 29, 2022

За шість років з-за кордону в Україну передали понад 74 млрд

Автор:

|

Листопад 24, 2021

|

Рубрика:

За шість років з-за кордону в Україну передали понад 74 млрд

Евген Чолій, колишній президент Світового конґресу українців (СКУ), а тепер — почесний консул України в Монреалі та президент громадської організації «Україна-2050», заявив, що у 2014-2020 рр. українці, які проживають за межами України, передали у фінансову систему України понад 74 млрд USD.
Про це він повідомив під час у часті у проєкті «Україна. Бесіди про важливе», який започаткувало Посольство України у Хорватії. Темою бесіди була «Єдність світового українства в ім’я захисту незалежності України». «За цей шестирічний період Міжнародний валютний фонд (МВФ) надав Україні кредитів на 12 млрд USD. Для порівняння, за даними Світового банку, за той самий період українці, які проживають за межами України, в т. ч. українських працівників-міґрантів, які отримують свої сім’ї на батьківщині, передали у фінансову систему України понад 74 млрд USD. Під час одного лише 2020 року під час російської аґресії МВФ надав Україні кредитів на суму 2,1 млрд USD, тоді як українська діаспора перерахувала майже 14 млрд USD», — зазначив п. Чолій.
Також, за його словами, діаспора зробила відчутний внесок у закупівлю приміщення для посольства та резиденції посла України в Канаді, для генеральних консульств України у Нью-Йорку та Чикаґо, а також для постійного представництва в Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. Крім цього, українська діаспора зробила внесок у визнання світовою спільнотою відновлення незалежності України.
Зауважимо, що у рамках онлайн/офлайн проєкту «Україна. Бесіди про важливе» щомісяця першого та четвертого тижнів Посольство у Хорватії проводитиме тематичні бесіди з експертами, вченими, дипломатами та моральними авторитетами. До бесіди запрошують українських і хорватських експерти. Першим гостем став Евген Чолій.
Як повідомляв «Міст», торік міґранти переказали в Україну понад 2,5 млрд EUR.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply