Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

За кордоном працевлаштували майже 100 тис. українців

Автор:

|

Лютий 27, 2019

|

Рубрика:

За кордоном працевлаштували майже 100 тис. українців

Послугами посередників із працевлаштування торік скористалися 97,1 тис. громадян України. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики. «Державна служба зайнятості щорічно формує статистичну інформацію щодо кількості громадян України, працевлаштованих за кордоном суб’єктами господарювання, які відповідно до ліцензії надають послуги з посередництва.
У Мінсоцполітики додали, що, за даними Державної служби статистики України за 2015-2017 роки, кількість трудових міґрантів у віці 15-70 років становила 1,3 млн осіб. 71 % із них головною причиною трудової міґрації назвали низьку заробітну плату в Україні.
Своєю чергою, Андрій Рева, міністр соціальної політики України, після зустрічі з Ліоном Джоелом, послом Держави Ізраїль в Україні, похвалився, що працевлаштовуватиме українців у Ізраїль. Темами зустрічі стали обговорення питання Угоди пенсійного забезпечення між країнами, а також продовження реалізації трудового договору між Державою Ізраїль та Україною.
Нагадаємо, що на непостійній основі за кордоном працює від 7 до 9 млн українців, а на постійній— 3,2 млн громадян. Основною країною працевлаштування українських трудових міґрантів залишається Польща, на другому місці — Росія, також зростає популярність Угорщини, Чехії та Німеччини.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply