Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 28, 2022

Які країни прийняли на відпочинок українських дітей

Автор:

|

Вересень 10, 2022

|

Рубрика:

Які країни прийняли на відпочинок українських дітей
Олена Зеленська

На прохання Олени Зеленської, дружини президента України, про організацію літнього відпочинку для українських дітей відгукнулися більше 20 держав. «Три місяці тому я звернулася до колег — перших леді — та наших посольств у різних країнах з проханням організувати для українських дітей літній відпочинок. Щоб попри війну вони відчули літо, безтурботність, дитинство. Відгукнулися більш ніж 20 держав», — зазначила вона.
За словами першої леді, Латвія, Хорватія, Литва, Іспанія, Грузія, Греція, Словенія, Німеччина, Швеція, Швейцарія, Чехія, Австрія, Італія, Кіпр, Португалія, Чорногорія, Албанія, Естонія, Фінляндія, Туреччина, Молдова й Японія організували літні табори, екскурсії, розваги, реабілітацію для тисяч маленьких українців.
«Завжди кажу, що окреме завдання дорослих зараз — відвоювати для наших дітей дитинство, повернути їм те, що забрала російська аґресія: відчуття безпеки й довіру до світу та його можливостей, відкритих перед ними. Гадаю, завдяки зусиллям стількох країн і наших посольств це вдалося. Дякую всім причетним за літо для наших дітей!», — додала вона.
Як повідомляв «Міст», у Стамбулі проводять табір для дітей переселенців.

About Author

Meest-Online