Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

ВРУ вирішила покращити умови праці заробітчан

Автор:

|

Листопад 28, 2019

|

Рубрика:

ВРУ вирішила покращити умови праці заробітчан

У Верховній Раді України (ВРУ) зареєстрували законопроєкт щодо працевлаштування українських заробітчан. Депутати створили план захисту українців від шахраїв, а також запровадили постанову про справедливу оплату праці.
Проєкт закону передбачає кілька важливих нововведень: аґенція не братиме грошей із претендента — всі витрати бере на себе роботодавець, який і шукає людину; якщо ж компанія спробує вимагати гроші, то її оштрафують на суму від 34 до 50 тис. грн; компанія-посередник зобов’язана надати трудовий договір зрозумілою для працівника мовою (українською чи російською, за бажанням), а також надати договір про співпрацю з потенційним роботодавцем; посередник зобов’язаний розповісти здобувачу абсолютно всю необхідну інформацію — формат майбутньої роботи, умови проживання, наявність будь-яких міжнародних договорів між Україною та країною перебування; реєстрація фірм-посередників (рекрутерів) перейде на заявний принцип, що має спростити складну систему ідентифікації компаній.
Нагадаємо, що у Європі очікується бум на робочу силу, а на початку 2020 року Німеччина відкриє свій трудовий ринок для мільйонів заробітчан.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply