Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Віртуальний оператор заохочує діаспору дешевими тарифами

Автор:

|

Серпень 10, 2017

|

Рубрика:

Віртуальний оператор заохочує діаспору дешевими тарифами

Lycamobile, найбільший мобільний віртуальний оператор світу, розпочав роботу в Україні. Про це заявив Крістофер Тулі, генеральний директор Lycamobile. «Мільйони українців зможуть без перешкод спілкуватися зі своїми рідними в усьому світі», — повідомив він.
За словами Аліраджи Субаскарана, власника Lyca Group, цей мобільний віртуальний оператор є найбільшим постачальником телеком-послуг для етнічних і національних спільнот. Lycamobile надає свої послуги в 22 країнах світу і принаймні в десятьох із них є значна українська діаспора.
За словами п. Тулі, Lycamobile має плани наростити абонентську базу до 1 млн користувачів до кінця 2018 року. Він оголосив умови першого тарифного плану, який оператор запустить в Україні. За 130 грн клієнт зможе упродовж 30 днів використати 16 гігабайт інтернет-трафіку, а також 300 хв для дзвінків і 300 текстових повідомлень. Незабаром стартові пакети мають з’явитися в мережах дилерів-партнерів компанії.
Загалом для наших співвітчизників Lycamobile запустить п’ять-шість тарифів. Lycamobile надаватиме свої послуги на мережі ТриМоб — це мобільний підрозділ Укртелекому. За словами Юрія Курмаза, директора Укртелекому, у ТриМоб буде інвестовано 2 млн USD, аби забезпечити якість послуг для майбутніх користувачів Lycamobile. Нумерація, яку ТриМоб виділив для абонентів Lycamobile, розпочинається з (091)6хх-хххх. За межами мережі ТриМоб клієнти Lycamobile зможуть скористатися роумінгом із Vodafone, розповів п. Курмаз.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply