Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Відбувся ХІII Великий збір ОУН

Автор:

|

Серпень 22, 2013

|

Рубрика:

Відбувся ХІII Великий збір ОУН

Секретаріат Проводу ОУН повідомляє, що в серпні 2013 року в Україні відбувся ХІII Великий збір Організації українських націоналістів із-під стягу Степана Бандери, який є найвищим законодавчим органом організації. Згідно з Устроєм, у ньому взяли участь умандатовані делегати з України, США, Канади, Австралії та країн Європи.
ХІII ВЗ ОУН ґрунтовно проаналізував становище в Україні й у світі та визначив основні напрями й пріоритети діяльності ОУН на майбутнє. Учасники ХІII Великого збору ОУН ушанували пам’ять померлих членів ОУН за час від XII Великого збору, меморіальний список яких було врочисто прочитано на зборі.
ХІII Великим збором ОУН провадила обрана президія. У звітній частині про діяльність ОУН доповідали голова ОУН Стефан Романів, члени проводу, Головної Ради, Головного Суду та Головної Контролі ОУН. Після прийняття звідомлень щодо діяльності учасники Великого збору заслухали та продискутували звітні та програмові доповіді, у яких було проаналізовано становище в Українській державі й українському суспільстві, роль і завдання ОУН на найближчий період і перспективу.
Збором підтверджено цілісність та єдність ОУН як глобальної надпартійної структури, покликаної дбати про інтереси української нації й української людини.
ХІII Великий збір ОУН обрав згідно з новим Устроєм ОУН керівні органи: голову та заступників, секретаря, провід, головну Раду, Головний Суд і Головну Контролю. Головою ОУН було переобрано Стефана Романіва.
Секретаріат ОУН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply