Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

В Австралії вийшов друком Ukraine Downunder

Автор:

|

Вересень 30, 2020

|

Рубрика:

В Австралії вийшов друком Ukraine Downunder

Із нагоди 70-ліття поселення післявоєнної хвилі українських імміґрантів в Австралії вийшов друком двомовний альбом «Ukraine Downunder — Українці Австралії», що розповідає про життя і діяльність української діаспори країни від заснування до сьогодення.
Видання присвячене не лише діяльності великих жіночих і молодіжних організацій та Союзу українських організацій Австралії, а й маленьких парафій, окремих церков, шкіл тощо. Загалом у виданні міститься інформація про 75 українських спілок.
В альбомі також ідеться про перших українців на австралійських землях, їхніх дітей і внуків, яким вдалося зберегти свою ідентичність та культуру. «Унікальність його в тому, що протягом довгого часу велика кількість українців збирали документальні, історичні матеріали, світлини з життя українців Австралії. Ця збірка охоплює час від заснування української громади Австралії до сьогодення», — розповів Микола Кулинич, посол України в Австралії.
Видання стало можливим завдяки фінансовій підтримці Союзу українських організацій Австралії, а також української дипломатичної установи в Австралії. Видання коштує 30 AUD, всі кошти з продажу книг спрямують на благодійність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply