Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

UWC Call to Action — Stand with Ukraine

Автор:

|

Лютий 24, 2022

|

Рубрика:

UWC Call to Action — Stand with Ukraine
Павло Ґрод через Zoom

Світовий конґрес українців (СКУ) та 20-мільйонна українська світова громада пліч-о-пліч у єдності стоять на в захисті суверенітету та територіальної цілісності України. Російська Федерація (РФ) загрожує подальшим вторгненням на суверенну українську територію і намагається підірвати архітектуру євроатлантичної безпеки.
Закликаємо міжнародне співтовариство й усі миролюбні країни відповісти єдністю і рішучістю. Зокрема, ми закликаємо світову спільноту: зміцнити суверенітет і територіальну цілісність України підтримкою її геополітичного курсу до Європейського Союзу (ЄС) і НАТО; надати Україні необхідну військову й економічну підтримку, в т. ч. План дій щодо членства в НАТО та членства в ЄС; посилити санкції проти РФ для стримування подальшої аґресії проти України, зокрема, зупинити газогін «Північний потік-2».
«Ненадання підтримки Україні зараз або примус піддатися на вимоги Москви матиме тяжкі наслідки для всієї Центральної та Східної Європи. Це лише заохотить авторитарні режими перемальовувати кордони та силоміць встановлювати сфери впливу над суверенними державами, — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ. — Загроза подальшої російської аґресії виходить за межі України. Це загроза для демократії та міжнародного правопорядку. Україна обрала євроатлантичне демократичне майбутнє. Ми не можемо дозволити Кремлю його відібрати та примусити Україну капітулювати під його опресивними вимогами».
СКУ закликає українські громади, партнерів і друзів України стати в єдності в цей критичний час і консолідувати міжнародну підтримку, а саме: продовжувати адвокацію перед урядами, парламентарями та громадянським суспільством на підтримку України; продовжувати проводити акції та віртуальні заходи для інформування про російську аґресію; працювати з медіа, поширювати правдиву інформацію та протидіяти дезінформації. Час діяти!
Пресслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ створив Фонд розвитку громад та адвокації України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply