Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Утекла з коханням до Колумбії

Автор:

|

Вересень 12, 2013

|

Рубрика:

Утекла з коханням до Колумбії

Корінна львів’янка Олена 30 років тому не побоялася поїхати за коханим до Колумбії — країни з найбільшим рівнем вуличної злочинності. Знайомство з колумбійцем Едуардо, який приїхав навчатися в Україну, обернулось коханням із першого погляду, а вже через 15 днів Олена й Едуардо втекли до нього на батьківщину.

«Його простота, відвертість і душевність підкорюють. Ти закохуєшся, коли бачиш, що душа – така, як ти чекаєш», — розповідає Олена.
Вона стала однією з найуспішніших жінок Колумбії. Жінка зізнається, що туристи оминають Колумбію через низку небезпек — війни наркомафії та вуличну злочинність. І саму Олену кілька разів обкрадали просто на вулиці у Боґоті під час першого року її життя в країні.
Себе жінка називає прикладом того, що в Колумбії можна не тільки жити, а й поставити на ноги двох дітей і стати успішними. Удень вона — член ради однієї з найбільших інженерних компаній, він — керівник онкологічної клініки. Увечері, як і 30 років тому, вони – закохані та щасливі. Єдине, про що шкодує Олена, що через тривалу дорогу до успіху вже 20 років не була в Україні. Та за рік обіцяє завітати на Батьківщину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply