Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 2, 2022

Українців за кордоном намагаються асимілювати

Автор:

|

Вересень 20, 2021

|

Рубрика:

Українців за кордоном намагаються асимілювати
Павло Ґрод

У РФ зараз здійснюють етнічний геноцид проти українців методом зомбування й ізоляції. У контексті того, що українці Росії були змушені припинити членство в Світовому конґресі українців (СКУ) через загрозу кримінальної відповідальності за зв’язки з так званими небажаними організаціями, це можна розцінити, як етнічний геноцид проти українців. Вони бачать, що зв’язок із світовим українством їх підсилює, допомагає ставати більш патріотичними. І вони це хочуть зупинити. Тож це дуже серйозне питання для нас.
Аби протидіями світовому українству російська розвідка працює дуже активно. Ми програли всі судові позови, які мали в РФ. Гадаю, це нікого не дивує. Тепер наступний крок: ми будемо це питання виносити на Європейський суд із прав людини. І це спосіб, як можемо привернути увагу до ситуації українців у РФ, і що Росія займається серйозними, грубими порушеннями прав людини в РФ, а також на тимчасово окупованих територіях у Криму та на Сході України.
Кремль намагається асимілювати «русскім міром» навіть українців за кордоном. Ми всі читали статтю Путіна, що ми — «один народ». Шалені гроші вкладають спеціально в Європі. Ми бачимо, як в Італії, як в Німеччині, Франції, Португалії, Греції займаються цим «русскім міром». Але ми протидіємо цьому з нашою стратегією «український світ». Важливо, щоб, коли українці виїжджають із України, почувалися удома, щоб не асимілювалися. І це — шкільна політика, щоб ми мали розвинуті українські школи. Бо «русскій мір» творить знову, вони фінансують школи за кордоном, щоб приходили та вчили лише російську мову.
Як повідомляв «Міст», закордонні українці — важливий партнер у визнанні Голодомору.

Павло Ґрод

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply