Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Українців світу запрошують на фестиваль у Словенії

Автор:

|

Червень 13, 2020

|

Рубрика:

Українців світу запрошують на фестиваль у Словенії
Афіша фестивалю

VII Міжнародний фестиваль-конкурс української культури в Словенії «Берегиня» пропонує долучитися до заходу українцям із усього світу. Конкурс проводитимуть із 25 по 29 червня ц. р. в місті Жалець, цього року він відбудеться он-лайн.
«Дорогі друзі, партнери! Запрошую вас взяти участь у фестивалі-конкурсі «Берегиня». Цього року він відбудеться у форматі он-лайн. Будемо раді бачити як учасників колективи з різних країн світу. Запрошуємо танцювальні колективи, вокалістів, вокальні колективи, майстрів народної творчості. Протягом усього фестивалю будемо знайомитися, спілкуватись, занурюватись у атмосферу тепла та фестивального життя», — закликає Галина Маловшек, засновниця фестивалю та голова товариства українців Словенії «Берегиня».
Як зазначають організатори, метою фестивалю є пошук і підтримка молодих виконавців, митців, створення сприятливих умов для реалізації їхнього творчого потенціалу, розвитку, популяризації, збереженню, пропаґування, відродження народних промислів та ознайомлення самобутніх культурно-історичних традицій, духовної та матеріальної культури в широких колах дитячої, юнацької та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів і виявлення найкращих виконавців у різних напрямках мистецтва.
Організатором фестивалю-конкурсу виступили українці в Словенії — спілка «Берегиня».
До участі запрошують хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, солістів і малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва з усіх областей України, а також мистецькі колективи української діаспори світу. Для участі у заході необхідно надіслати свій творчий номер і заповнену анкету на електронну пошту: festbereginjaslo@gmail.com.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply