Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Українці з усього світу привітали зі святами

Автор:

|

Грудень 31, 2019

|

Рубрика:

Українці з усього світу привітали зі святами

Українці й українські громади з-понад 15 країн світу взяли участь у новорічному марафоні привітань, який провело «Еміґрантське радіо» з Тетяною Ваценко й Іваном Кокуцею. Першими на зв’язку були Нова Зеландія й Австралія. Також свої вітання для 65-мільйонної української спільноти виголосили в етері або надіслали у повідомленнях українці й українські громади Ірландії, Данії, Колумбії, Греції, Іспанії, Італії, Тунісу, Туреччини, Єгипту, Малайзії, Японії та Південної Африки.
Учасники марафону розповідали, зокрема, про життя своїх громад, особливості святкування Різдва та Нового року в своїх країнах перебування, вітали співгромадян зі святами та передусім бажали Україні й українцям перемоги, відновлення територіальної цілісності України та миру, усіляких гараздів, запрошували у гості, співали колядки тощо.
Зокрема, Ольга В’язенко з Нової Зеландії розповіла, що тамтешні українці Новий рік зустрічають під пальмами, на пляжі, ліплять «пісковиків» тощо. Вона побажала Україні 2020 року перемоги, щоб українці нарешті могли жити мирно на своїй землі та зі своєю правдою, щоб ніхто не зазіхав на її територію, не втручався у справи країни тощо.
Українська лікарка Олена, котра працює в одному з госпіталів Тунісу, зазначила, що дуже приємно на вулицях країни доволі часто бачити дорослих і малих у вишиванках, і висловила побажання, щоб українська громада Тунісу й надалі була такою ж активною та багатою на цікаві події. З Іспанії надійшли вітання від Наталії Бондаренко, директорки української школи «Дивосвіт» в Мадриді. Рік, що минає, вона назвала успішним для найбільшої в Європі української школи.
Натомість ведучі побажали українцям усього світу «бути українцями і почуватися українцями, де б ми не були».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply