Українці — восьмі у світі за кількістю міґрантів

Україна посідає восьме місце у світі за кількістю міжнародних міґрантів українського походження. Про це поінформував Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Там нагадали, що 19 вересня 2016 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) прийняла низку зобов’язань із питань біженців і міґрантів, які містяться в Нью-Йоркській декларації з тим, аби посилити заходи захисту цих осіб. Крім цього, декларація засвідчує політичну волю світових лідерів, спрямовану на порятунок життів та захист прав людини, уточнюється у повідомленні.
10 грудня 2018 року на Міжурядовій конференції у Марракеші (Марокко) представники 164 держав схвалили Глобальний договір про безпечну, впорядковану та легальну міґрацію. В останні десятиліття міґрація набула величезних масштабів — у результаті глобалізації суспільства значно зросла кількість людей, які прагнуть і здатні переміститися в інші місця.
Наразі кожна 35-та людина живе, навчається або працює за межами своєї країни, а загальна чисельність міґрантів становить понад 300 млн осіб. За даними ООН, загальна частка міґрантів від всіх жителів планети становить близько 3,5 %, переважна більшість яких походить із Індії, Мексики та Китаю. Основна частка міґрантів проживає лише в десяти країнах: США, Німеччині, Саудівській Аравії, Росії, Великій Британії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Франції, Канаді, Австралії, Італії.
Як повідомляв «Міст», еміґрантам, які повернуться до Хорватії, виплатять по 26 тис.
ВРУ підтримала три іспити на громадянство України
Треба додати ще й математикуКарикатурна мобілізація Кремля та визволення захисників «Азовсталі» — того ж дня
Карикатурна мобілізація росіян не повинна дивувати світ, бо росіяни, цСитуація з поширенням пандемії Covid-19 в Україні та світі
Цікаво було б дізнатися хто як ставиться до вакцинації. Я довгий час бП'ять країн створили союз для Індо-Тихоокеанського реґіону
Ви можете припинити показувати країни Океанії як начебто «імпотентів»