Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Українці — восьмі у світі за кількістю міґрантів

Автор:

|

Січень 07, 2022

|

Рубрика:

Українці — восьмі у світі за кількістю міґрантів

Україна посідає восьме місце у світі за кількістю міжнародних міґрантів українського походження. Про це поінформував Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Там нагадали, що 19 вересня 2016 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй (ООН) прийняла низку зобов’язань із питань біженців і міґрантів, які містяться в Нью-Йоркській декларації з тим, аби посилити заходи захисту цих осіб. Крім цього, декларація засвідчує політичну волю світових лідерів, спрямовану на порятунок життів та захист прав людини, уточнюється у повідомленні.
10 грудня 2018 року на Міжурядовій конференції у Марракеші (Марокко) представники 164 держав схвалили Глобальний договір про безпечну, впорядковану та легальну міґрацію. В останні десятиліття міґрація набула величезних масштабів — у результаті глобалізації суспільства значно зросла кількість людей, які прагнуть і здатні переміститися в інші місця.
Наразі кожна 35-та людина живе, навчається або працює за межами своєї країни, а загальна чисельність міґрантів становить понад 300 млн осіб. За даними ООН, загальна частка міґрантів від всіх жителів планети становить близько 3,5 %, переважна більшість яких походить із Індії, Мексики та Китаю. Основна частка міґрантів проживає лише в десяти країнах: США, Німеччині, Саудівській Аравії, Росії, Великій Британії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Франції, Канаді, Австралії, Італії.
Як повідомляв «Міст», еміґрантам, які повернуться до Хорватії, виплатять по 26 тис.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply