Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Українці в Австралії розпочали марафон до Дня вишиванки

Автор:

|

Травень 01, 2019

|

Рубрика:

Українці в Австралії розпочали марафон до Дня вишиванки
Українська діаспора

Посольство України в Австралії разом із провідними українськими організаціями Зеленого континенту розпочало марафон до Всесвітнього дня вишиванки, який уся українська та світова спільнота відзначатиме 16 травня 2019 року.
Дипломати зазначають, що ідея акції — показати, що вишиванку ідентифікують у світі як частину української культури, її одягають іноземці на знак солідарності та підтримки України, привернути увагу світової спільноти до української культури, підсилити позитивний імідж нашої держави у світі та історичну, культурно-ментальну окремість українського народу.
Повідомляється, що усі надіслані відео Посольство публікуватиме на своєму ресурсі та покаже під час урочистих заходів. Найцікавіший сюжет отримає винагороду і буде продемонстрований у рамках Фестивалю української вишиванки в Австралії.
Розпочинаючи акцію, Посольство поділилося відео з першими враженнями про українську вишиванку від Ребекки Гіллінґ, австралійської акторки, головної героїні фільму «Повернення в Едем». Вдягнувши ексклюзивну українську вишивану сукню, вона зазначила, що одіж дуже гарна, а вишивка — чудова. «Я не бачила нічого подібного. Це фантастично, — зазначила п. Гіллінґ і додала, що має хорошого боса — українця Пола Кліменка і з радістю відвідає Україну у майбутньому.
У Посольстві нагадали про підтримку дипломатичною установою акції «Народжені у вишиванках», коли народженим за кордоном маленьким українцям разом із їх першим документом дарують сорочки. Також згадали про чудове дефіле українських вишиванок у Національній галереї Австралії та незабутню промову у вишиванці Майкла Аткінса, спікера парламенту Південної Австралії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply