Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 19, 2021

Українці по всьому світу долучаються до нового флешмобу

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Українці по всьому світу долучаються до нового флешмобу

Українці по всьому світу долучаються до флешмобу «Вишиванка єднає українців». За кілька днів у мережі опубліковані уже десятки відеозвернень українців із багатьох країн Європи, з різних міст США та Канади й інших віддалених куточків світу.
Тих, хто бажає долучитися, просять розказати у короткому відеролику про свою любов до вишиванки та розмістити його у соцмережах із хештегами #вишиванкаєднає, #vyshyvankaunites. І, звісно ж, одягнути свою улюблену вишиту сорочку 18 травня — в уже традиційний День вишиванки.
Автор ідеї флешмобу — організатор всесвітньої акції «День вишиванки», українська письменниця Леся Воронюк. «Такий флешмоб ми присвячуємо цьогорічному Всесвітньому дню вишиванки, святу, яке стало улюбленим для жителів понад 60 країн світу. У кожного українця є своя вишиванка — найдорожча, найулюбленіша. Розкажіть про ту, яку любите найбільше, передайте естафету флеш-мобу друзям і запросіть їх долучитися до самого Всесвітнього дня вишиванки 18 травня ц. р. Покажемо всьому світу, скільки нас є. Коли ми єдині, тоді незборимі», — написала вона у Facebook.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply