Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Український уряд працевлаштує своїх громадян за кордон

Автор:

|

Січень 22, 2021

|

Рубрика:

Український уряд працевлаштує своїх громадян за кордон
Дмитро Кулеба

Замість того, щоб створювати робочі місця в Україні, Зе-влада вирішила допомогти їм виїхати на роботу за кордон, і вже звідти переказувати додому свої заробітки. Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, заявив, що зараз є 15 країн, з якими його відомство веде перемовини про укладання угод трудової міґрації для українських громадян. Він не уточнив, про які саме країни йдеться, але відомо, що це країни Європейського Союзу, Азії та Перської затоки. Про досягнення домовленостей міністр обіцяв розповісти вже після підписання договорів.
Водночас урядовець зазначив, що вже зараз українці, котрі мають підстави для довготривалого перебування в країнах, які зачинені через карантинні обмеження, можуть уже виїздити туди. «Те, що зараз люди виїжджають, це сезонне явище, жодної міґрації немає. Європейські країни відгороджені від нас «ковідною» завісою, але якщо є підстави для довготривалого перебування в країнах ЄС, то кордон можна перетнути. Але зараз наближається туристичний сезон, тож в найближчий час ми побачимо хвилю відкриття нових країн», — запевнив він.
Як повідомляв «Міст», українці знову масово їдуть на заробітки.

До слова
Литовська Державна інспекція з праці оштрафувала вільнюську будівельну компанію на 17, 360 EUR за нелегальне працевлаштування громадян України. «Було встановлено, що українці не були працевлаштовані в польських компаніях, їхні відрядження були фіктивними, а на будівельних майданчиках у Вільнюсі вони працювали нелегально», — заявили службовці. За їхніми даними, це стосується 20 українських громадян. Держінспекція Литви з праці у співпраці з литовською Державною податковою інспекцією, Службою розслідування фінансових злочинів і польськими відомствами досліджували цю ситуацію з початку минулого року. Розпочали розслідування у зв’язку з фальсифікацією даних і шахрайством.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply