Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

«Український освітній всесвіт» розпочинає знайомство

Автор:

|

Серпень 09, 2020

|

Рубрика:

«Український освітній всесвіт» розпочинає знайомство

Портал «Український освітній всесвіт» Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» розпочинає знайомство з українськими освітніми закладами за кордоном. «Друзі, чудова новина! Наші програмісти вже активно працюють над порталом «Український освітній всесвіт». Ми також не гаємо часу, тому розпочинаємо знайомити вас із першими учасниками проєкту — українознавчими школами та вищими студіями. Кожен матиме шанс — зголошуйтеся!», — йдеться у дописі в Facebook.
Першою ластівкою проєкту стала Українська суботня школа для громадян України у Варшаві. Це навчальний заклад для українців, де можна навчитися української мови, історії України, її культури та географії. «Маємо честь продовжувати майже дев’яносторічну історію українського шкільництва у столиці Польщі. 15 листопада 1929-го розпочала свій перший навчальний рік. Українську дитячу школу заснували українські еміґранти — творці Української Народної Республіки. Українською суботньою школою для громадян України опікується фонд «Наш вибір». Для громадян України заняття відбуваються щосуботи: для дошкільнят — у дитячому клубі «Рукавичка» в Українському домі у Варшаві, а для школярів — у Zespоl szkоl stenotypii i jеzykоw obcych w Warszawie», — розповідається про навчальний заклад.
Для зручності є гештеги: #українознавчішколизакордоном та #українознавчівищістудіїза_кордоном. Усім, хто хоче надати інформацію про українознавчий освітній заклад за кордоном, потрібно заповнити форму: для українознавчих шкіл — для українознавчих вищих студій.
Як повідомляв «Міст», у СКУ привітали переможців конкурсу на кращий урок.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply