Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Українську молодь діаспори запрошують пожити, як вояки УПА

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

Українську молодь діаспори запрошують пожити, як вояки УПА

Українську молодь діаспори запрошують взяти участь у щорічній найбільшій патріотичній грі «Гурби-Антонівці». Таке оголошення опубліковане на Facebook-сторінці громадської організації «Захист патріотів». «Протягом трьох діб 400 учасників живуть у лісі та відтворюють партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагаються за перемогу та набувають неоціненного досвіду командної роботи та поводження в екстремальний умовах», — йдеться в оголошенні.
Традиційно молодь із України та з-за кордону приїде на гру, аби вшанувати полеглих воїнів УПА та випробувати власні сили, навички й уміння. Щоб перемогти, доведеться проявити всі свої найкращі якості, а часом — розвинути необхідні.
Через кількість бажаючих стати учасниками гри, яка щороку збільшується, відбір кандидатів проходитиме через співбесіди з представниками Оргкомітету. У найбільших реґіонах проводитимуть тренування. Їхні відвідування є необов’язковим, але будуть відгравати вирішальну роль у затвердженні кожного учасника. Захід організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Тернопільською обласною державною адміністрацією у партнерстві з Молодіжним націоналістичним конґресом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply