Новини для українців всього свту

Wednesday, Mar. 3, 2021

Українські заробітчани страждають від трудової експлуатації

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

Українські заробітчани страждають від трудової експлуатації

Представництво Міжнародної організації з міґрації (МОМ) в Україні з початку цього року надало допомогу 639 українцям, котрі постраждали від торгівлі людьми (більше 90 % — від трудової експлуатації). Про це йдеться в прес-релізі представництва МОМ в Україні. найбільше заробітчани страждають від трудової експлуатації у Російській Федерації (РФ) і Польщі.
Манфред Профазі, голова представництва МОМ в Україні, заявив, що зараз кожен п’ятий українець готовий прийняти ризиковану пропозицію працевлаштування, що може закінчитися його неправомірною експлуатацією. На його думку, це загрозлива тенденція, яка з року в рік зростає.
Загалом із 2000 року представництво МОМ в Україні допомогло понад 13400 постраждалим від торгівлі людьми повернутися до життя, вільного від експлуатації. Допомога організації залежно від індивідуальних потреб передбачає юридичні консультації та представництво у кримінальному та цивільному суді, медичну та психологічну допомогу, забезпечення притулку, професійну підготовку та надання невеликих грантів для підтримки тих постраждалих від торгівлі людьми, котрі прагнуть започаткувати власний бізнес.
Організація також запустила оновлений сайт Національної безкоштовної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та для консультування міґрантів. Інформація на сайті попереджає про загрози торгівлі людьми та допомагає більше дізнатися про безпечну міґрацію та специфіку працевлаштування за кордоном.

Роман Ганкевич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply