Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Українські заробітчани продовжують гинути на чужині

Автор:

|

Квітень 06, 2021

|

Рубрика:

Українські заробітчани продовжують гинути на чужині

У місті Новий Томишль Великопольського воєводства РП посеред вулиці втратив свідомість і помер громадянин України. Чоловік ішов вулицею Кроткою, аж раптом знепритомнів і впав на тротуар. Для нього викликали медиків, котрі негайно прибули до місця події, однак вони вже констатували смерть чоловіка. Загиблим виявився 37-річний громадянин України, котрий проживав у місті Новий Томишль.
Правоохоронці з’ясували, що перед смертю він був у компанії двох чоловіків, з якими вступив у конфлікт. Один із них сильно побив покійного, зокрема, завдав кілька ударів ногами. Його вже затримали. У разі доведення факту зумисного вбивства нападнику загрожує позбавлення волі терміном від п’яти до 25 років. За ненавмисне може отримати три роки.
Варто зауважити, що тюремне ув’язнення загрожує і третьому учасникові конфлікту, котрий став свідком злочину, але не надав допомогу побитому. Максимальний термін позбавлення волі, який йому можуть присудити, — три роки.
Моторошною смертю загинула й українка в Італії. Траґедія трапилася у Ріміні. Жінці був 41 рік. Вона переходила колію поблизу Рівабелла у той час, коли залізничний шлагбаум був уже опущений. Жінку на великій швидкості збив потяг і потягнув за собою. Врятувати її вже було неможливо. Слідчі припускають, що вона скоїла самогубство. Залізничну лінію у той час закрили на кілька годин.
Як повідомляв «Міст», заробітчани траґічно загинули в Чехії й Італії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply