Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Українка з Торонто стала Miss Tourism Intercontinental

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Українка з Торонто стала Miss Tourism Intercontinental

Анна Фірман

У Домініканській Республіці пройшов щорічний конкурс Miss Tourism Intercontinental 2016. Перемогу на престижному міжнародному конкурсі здобула Анна Фірман львів’янка, котра зараз проживає у Торонто. Вона з гордістю представляла Україну у номінаціях національний костюм, міс фотогенічність, міс талант, найкращий дизайнерський стрій і міс креативний, морський образ. Анна Фірман здобула перемогу у чотирьох з п’яти номінацій, а на гранд-фіналі конкурсу дівчина була нагороджена цьогорічним титулом «Міс Туризм Інтерконтинент» і завоювала головну корону конкурсу краси.
«Це були п’ять днів важкої праці, — зазначає Анна, — кожен день був розписаний по хвилинах, насичений заняттями з хореографії, постановками сценічних образів, інтелектуальними вікторинами, офіційними інтерв’ю з суддями, культурними подіями та довгогодинними репетиціями до фінального виступу. Я дуже переживала, але вірила у свою перемогу. Вважаю, що Україна заслуговує займати достойне місце у сучасному світі туризму».
Miss Tourism Intercontinental об’єднує представників широкого кола співтовариств і культур із усього світу. Цього року делегати зібрались у Пунта-Кані — найрозмаїтішому в культурному стосунку місті Домініканської Республіки — щоб розділити спільні цінності та сприяти розвитку міжнародної дружби та взаєморозуміння. Наша красуня представила суддям неймовірно цікаву розповідь про українську культуру, в якій розказала про наші багаті традиції та стародавню історію, а також наголосила на найпопулярніших українських місцях, які захоплюють туристів. Цей конкурс став вагомою сходинкою до головної мети Анни. Бо вже незабаром вона поїде до Туреччини представляти Україну на Всесвітньому конкурсі краси.

Софія Фірман

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply