Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

УКФ планує зосередитися на підтримці української діаспори

Автор:

|

Листопад 28, 2021

|

Рубрика:

УКФ планує зосередитися на підтримці української діаспори
Владислав Берковський

Український культурний фонд (УКФ) має намір наступного року більше уваги приділити українській діаспорі та світовому українству. На цьому наголосив Владислав Берковський, виконавчий директор УКФ, під час презентації діяльності фонду для представників українських громад і культурного сектора за кордоном. «Одним з головних завдань, які поставлені державою перед УКФ, і що відображено в законі про Український культурний фонд, є підтримка української діаспори та світового українства. 2022-го ми плануємо більше зосередитися в цьому напрямку. Ми готові допомагати, розвивати, вкладатися в розвиток української культури. Лише за 2021 рік ми підтримали понад 500 проєктів, які стосуються різних тематик і напрямків. Мені дуже прикро це відзначати, але якраз напрямки, що стосуються діяльності та підтримки світового українства, української діаспори, — це фактично одиничні проєкти. Мені б хотілося бачити їх набагато більше», — зазначив він.
Посадовець повідомив, що метою презентації є підтримка закордонного українства, налагодження співпраці, її поглиблення та формування нових культурних проєктів, які будуть націлені не лише на саму Україну, а й дозволять підтримати українців за її межами. «І тому сьогодні ми проводимо зустріч з вами усіма, представимо свої можливості, обговоримо ваші ідеї, пропозиції для того, щоб випрацювати спільний рух, побачити спільний шлях, який приведе нас до більшої підтримки української культури, української ідеї у світі», — наголосив виконавчий директор УКФ.
Своєю чергою, Андрій Яців, заступник директора МІОК, зауважив, що захід зібрав розмаїту авдиторію з багатьох країн світу. «Із 35 країн зареєструвалися наші учасники. Нас усіх об’єднує Україна та бажання творити культуру, сучасний культурний продукт», — уточнив він.
Як повідомляв «Міст», глава Українського культурного фонду склала повноваження.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply