Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Учасників форуму освітян запрошують реєструватися

Автор:

|

Січень 29, 2020

|

Рубрика:

Учасників форуму освітян запрошують реєструватися

У Спілці українських освітян діаспори (СУОД) відкрили реєстрацію учасників Першого міжнародного форуму українських освітян діаспори, який відбудеться з 27 лютого по 1 березня в Італії. «Запрошуємо до реєстрації учасників Першого міжнародного форуму українських освітян діаспори «Підвищення професійних компетентностей учителя української школи за кордоном», — повідомляється у соціальній мережі. У дописі також міститься посилання на реєстраційну форму.
Перший міжнародний форум українських освітян діаспори відбудеться в італійському місті Єзі. У програмі форуму — проведення науково-методичної конференції, практикуми, круглі столи, панельні дискусії, тематичні презентації, майстер-класи, робочі групи, тренінги.
Освітяни під час заходу разом шукатимуть відповіді на такі запитання: у чому полягає особливість викладання української як іноземної й успадкованої, яка специфіка кожного рівня окремо, як створити цікавий урок, як розвивати зв’язне мовлення в умовах білінгвізму, як підібрати матеріал та адаптувати тексти, як працювати з дитячою книжкою як із підручником, як створювати інтелект-карту, як працювати в різнорівневих групах тощо.
На учасників чекає інтенсивне триденне навчання, наприкінці якого вони отримають сертифікати. З України у рамках мультимедійної майстерні сучасних освітніх технологій із практичним кейсом для вчителя на форум завітає команда «Розумники». Учасники форуму матимуть нагоду поспілкуватися на тему «Щасливий бути вчителем» у форматі тренінгу.
Нагадуємо, що СУОД працює в інтересах української просвіти в діаспорі. Її створення стало першим в історії світового освітянства прикладом самоорганізації вчителів. Педагоги об’єдналися не лише для професійного спілкування, а й для розробки стратегії розвитку української освіти за кордоном. «Відтак продовжуймо поширювати власний досвід, обмінюватися знаннями, єднати наші зусилля! Пам’ятаймо: навчаючи інших, ми навчаємося самі!», — зазначили у СУОД.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply