Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

У Сіднеї та Нью-Йорку навчаються вмінню великодньої випічки

Автор:

|

Квітень 24, 2019

|

Рубрика:

У Сіднеї та Нью-Йорку навчаються вмінню великодньої випічки
Сідней
Нью-Йорк

Майстер-класи з випікання пасок розпочалися у Сіднеї та Нью-Йорку. «Минулої суботи ми розпочали нашу підготовку до Великодня практичним заняттям із випікання пасок», — зазначається у повідомленні осередку Спілки української молоді у Сіднеї у Facebook.
Під час майстер-класу випікали паски також для членів української громади поважного віку. Ці пасочки роздаватимуть на Великдень. Результатом практичного заняття стали рум’яні пасочки, і кожен учасник міг забрати із собою по дві. Організатори заходу також збирали гроші на доброчинність.
Майстер-клас із великодньої випічки «Українські великодні традиції» пройшов і у Нью-Йорку. Організатором виступив Український музей. «Упродовж заняття учасники дізналися про українські великодні традиції та взяли участь у випіканні традиційних пасок», — йдеться у повідомленні установи у Facebook. Майстер-клас провела Любов Волинець.
Програми з освіти та традиційного мистецтва в Українському музеї мають підтримку Нью-Йоркської державної ради з мистецтва та Ендрю Куомо, губернатора штату, а також законодавчого органу штату Нью-Йорк. Фільми та програми з традиційного мистецтва від Українського музею частково підтримують державні фонди Департаменту культури Нью-Йорка у партнерстві з міською радою.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply