Новини для українців всього свту

Monday, Mar. 1, 2021

У парламенті Австралії створили групу дружби з Україною

Автор:

|

Серпень 31, 2017

|

Рубрика:

У парламенті Австралії створили групу дружби з Україною

Кріс Крюзер

У Федеральному парламенті Австралії 45-го скликання створено групу дружби «Австралія-Україна». «Союз українських організацій Австралії (СУОА) вітає створення нової парламентської групи при Федеральному парламенті Австралії та сподівається на співпрацю з об’єднанням та його лідерами», — прокоментував створення групи Стефан Романів, голова СУОА.
До складу групи увійшли 30 парламентаріїв на чолі з Крісом Крюзером, представником правлячої Ліберальної партії. Заступником стала Катрін Білик, сенатор від опозиції. Серед інших впливових членів групи — спікер Палати представників Федерального парламенту Австралії Тоні Сміт, президент Сенату Стефан Перрі, тіньовий міністр закордонних справ Пенні Вонг та інші.
Очікується, що офіційний урочистий захід зі започаткування діяльності групи за участю Посольства України в Австралії та СУОА відбудеться в австралійському парламенті вже найближчим часом. Під час заходу планується проведення брифінгу для членів групи з актуальних питань двосторонніх відносин, ситуації в Україні й обговорення пропозицій щодо поточної роботи. «Австралійсько-українська група починає працювати у дуже потрібний час. Її формування, безумовно, є поштовхом для двосторонніх відносин між Україною й Австралією, а також для зміцнення співпраці між ними. Формування групи розглядається як символ підтримки Австралією України у процесі проведення реформ та боротьби проти російської аґресії», — заявив п. Романів і висловив сподівання, що об’єднання стане важливим кроком для розвитку міжпарламентського діалогу.
У зв’язку зі створенням групи СУОА закликало австралійських українців звертатися до депутатів федерального парламенту від своїх округів, інформувати їх про створення австралійсько-української парламентської групи та заохочувати вступати до об’єднання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply