Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

У Києві вперше відбудеться Бізнес-форум української діаспори

Автор:

|

Квітень 13, 2017

|

Рубрика:

У Києві вперше відбудеться Бізнес-форум української діаспори

У Києві 18-19 травня ц. р. відбудеться перший Бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України. Ініціаторами та співорганізаторами Форуму є Українська всесвітня координаційна рада та Торгово-промислова палата України. Форум відбудеться «на прохання ділових кіл України та світового українства» під гаслом «Українці світу — для України». Організатори очікують, що участь у форумі візьмуть представники 25 держав світу.
Проектом програми Форуму передбачається проведення пленарного засідання за участі керівництва економічного та фіскального блоку українського ряду, головних міністерств, обласних державних адміністрацій. «Метою Форуму є напрацювання зв’язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України задля допомогти в експорті української продукції та послуг на зовнішні ринки, залучення інвестицій в українську економіку, в т. ч. і кошти українських трудових міґрантів і діаспори», — йдеться у анонсі форуму.
Організатори планують також запросити взяти участь у процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів із середовища закордонного українства. Зареєструватися для участі у Форумі можна за посиланням. Організаційний внесок становить суму еквівалентну 250 USD або 230 EUR. Нагадаємо, що торік на VI Всесвітній форум українців приїхало 300 делегатів із 35 країн світу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply